Podczas obrad obecni byli także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Strzelinie
Podczas obrad obecni byli także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Strzelinie
Złamanie dyscypliny finansów przez wójta Kondratowic to kwestia, która najbardziej interesowała radnego Czesława Krawczyszyna. Wszystko za sprawą wadliwie wykonanego remontu placu przed urzędem. Dlaczego gmina przegrała w sądzie i natychmiast przelała ponad 300 000 zł? Jak wójt Bochnak znalazł się w „Matrixie”? Jedna z byłych radnych uznała, że winni powinni czuć się wszyscy.
W środę, 7 grudnia, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kondratowice odbyło się posiedzenie XXII sesji Rady Gminy Kondratowice. Obecni byli także przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Strzelinie. Jak poinformowała kierownik Irena Ociepka, w 2016 r. po raz pierwszy KRUS zawarł zbiorową umowę na ubezpieczenie dzieci rolników do 16 roku życia. Wójt Kondratowic Wojciech Bochnak (pierwszy z lewej)stwierdził, że nikt nie ma wpływu na wyroki sądu
Waldemar Makuch z KRUS dodał, że w 2015 r. w gospodarstwach rolnych wydarzyło się 20 000 wypadków. – Wypadki w tej chwili zgłasza się tylko do 6 miesięcy. W innym przypadku kasa może odmówić odszkodowania – powiedział. Poinformował również, że wnioski o wcześniejsze emerytury można składać do końca grudnia przyszłego roku.
CZYTAJ ten artykuł w całości. Dostępny tutaj


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Saba
,
znajomy powiedziała :
pan t,z; Czeciu; byl zajety kupnem mieszkania w Prusach po bylym osrotku[ bylo to drucie podejscie[ przez brata Mariana za 53230,00zl w gotowce w\w brat pobiera zasilek z gminy okolo 1200zl miesiecznie nie majac innych dochodow moze podadza recepte innym mieszkancom naszej gminy o dochoach 1200zl aby tez sobie kupili upragnione mieszkanie. taki post byl dwa razy usuwany przez administratora chociaz to jest prawda mam nadzieje ze interwencja aby skasowac ten post bedzie nieskuteczna
MARIAN PRZEZ 40LAT SPRZEDAWAŁ JAJKA MLEKO SMIETANE TO GO BYLO STAC NA MIESZKANIE I NIC WAM DO TEGO A GOLEBIARZOWI PROPONUJE PRZYPILNOWAC BARDZO UROCZA CORECZKE JAK MA NUDY lol

0
Gravatar
znajomy
jneestycje
pan t,z; Czeciu; byl zajety kupnem mieszkania w Prusach po bylym osrotku[ bylo to drucie podejscie[ przez brata Mariana za 53230,00zl w gotowce w\w brat pobiera zasilek z gminy okolo 1200zl miesiecznie nie majac innych dochodow moze podadza recepte innym mieszkancom naszej gminy o dochoach 1200zl aby tez sobie kupili upragnione mieszkanie. taki post byl dwa razy usuwany przez administratora chociaz to jest prawda mam nadzieje ze interwencja aby skasowac ten post bedzie nieskuteczna
0
Gravatar
DST
dzieci w piaskownicy
A gdzie do tej pory był radny Czesio? Przedtem było ok a teraz jest be? Całe towarzystwo do wymiany przy najbliższych wyborach.
0
Gravatar
Gucio
RE: Kolejny raz inwestycja wykonywana w sposób skandaliczny...
W końcu się Czesio wizą za Graczy oraz Bochnaka i skończy się gospodarka rabunkowa gminy.
0
Gravatar
PSP
RE: Kolejny raz inwestycja wykonywana w sposób skandaliczny...
wójtekk powiedziała :
A gdzie wcześniej był Pan Czesio i inni (nie)poradni. Dlaczego działania ,,wybrańców'' uwidaczniają się tylko wtedy kiedy trzeba się na kimś zemścić? Radni do wymiany na takich którzy będą dbali o nas, o miejscowości które prezentują, będą kontrolowali działania wójta, i wezmą prawdziwą odpowiedzialność za działanie urzędu gminy
Racja. Tyle co zrobił dla tej gminy wójt to w innych gminach nawet ćwierć tego nie widać. Niektórzy nie doceniają tego co mają. Krytykować i wypominać to każdy potrafi, ale już nie tak łatwo coś zrobić porzytecznego. Proponuję niektórym szklankę zimnej wody zamiast ;-)

0
Gravatar
wójtekk
a gdzie byli nieporadni
A gdzie wcześniej był Pan Czesio i inni (nie)poradni. Dlaczego działania ,,wybrańców'' uwidaczniają się tylko wtedy kiedy trzeba się na kimś zemścić? Radni do wymiany na takich którzy będą dbali o nas, o miejscowości które prezentują, będą kontrolowali działania wójta, i wezmą prawdziwą odpowiedzialnoś ć za działanie urzędu gminy
0
Gravatar
nina
RE: Kolejny raz inwestycja wykonywana w sposób skandaliczny...
daisy powiedziała :
Władza do wymiany.
A kto się tym przejmuje?

0
Gravatar
daisy
RE: Kolejny raz inwestycja wykonywana w sposób skandaliczny...
Władza do wymiany.
0

Przeczytaj także