W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa weszli do budynku, gdzie znajdowało się pięć podłączonych i działających automatów służących do nielegalnych gier hazardowych. Foto: KPP Strzelin

Strzelińscy policjanci weszli do salonu gier w Strzelinie. Natrafili na pięć nielegalnych automatów do gier hazardowych i narkotyki. Zatrzymano trzy osoby, a automaty zabezpieczyła Krajowa Administracja Skarbowa.

 - W minionym tygodniu Policjanci Wydziały Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, w ramach prowadzonych czynności operacyjnych ujawnili punkt organizowania nielegalnych gier hazardowych i miejsce, gdzie dochodzi do dystrybucji środków odurzających – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa weszli do budynku, gdzie znajdowało się pięć podłączonych i działających automatów służących do nielegalnych gier hazardowych.

Funkcjonariusze przy zatrzymanych mężczyznach znaleźli zatrzymali marihuanę. Foto: KPP Strzelin

W toku przeprowadzonych na miejscu czynności potwierdzono, że sprzęt służył do nielegalnego hazardu. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, mieszkańców powiatu strzelińskiego w wieku 43, 41 oraz 32 lat, przy których znaleziono marihuanę.

- Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu – wyjaśnia asp. szt. Piotr Sołtysiak. - Dzięki skutecznej i wytężonej pracy policjantów udało się rozwiązać przestępczą działalność. Za posiadanie nielegalnych automatów i innego sprzętu umożliwiającego prowadzenie gier hazardowych grożą surowe kary w wysokości 100 tys. zł od jednego automatu, natomiast za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3.

Przypominamy, że w Polsce korzystanie z automatów do gier hazardowych może odbywać się jedynie w kasynach prowadzonych przez Totalizator Sportowy.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ANTYOBYWATEL
Policja
Policja z DST wzięła się na sposób i jeżdżą nieoznakowanym samochodem na blachach z Oławy.
0
Gravatar
TruckdriverDST
Dzięki skutecznej i wytężonej pracy hehe zaraz zajadów ze śmiechu dostanę... To teraz proszę wykazać się skutecznością i zrobić porządek z rajdami złomów... A dzięki waszej wytężonej pracy ludzie i ich dzieci dzięki którym macie wypłatę będą mogli wyspać się przed pracą... Tak,do Was mówię komendancie....
6
Gravatar
cześ
A jaką karę poniósł komediant policji za zniszczenie komendy nielegalnie posiadanym granatnikiem???
2
Gravatar
ANTYOBYWATEL
Trafił
Teraz będzie wysadzać klub piłkarski
0
Gravatar
ANTYOBYWATEL
Iiii
Nie kradnij...władza nie lubi konkurencji
1
Gravatar
TruckdriverDST
Rozrywkę ludziom zlikwidować. I jeszcze się tym chwalić...
2
Gravatar
spajker.
rozrywka i hazard jest i owszem. wypiłem piwko prowadzę rower do domu aż tu nagle słyszę. obywatelu. zakaz prowadzenia pojazdów po alkoholu. mandacik się należy. idę chodnikiem i wdepnąłem w psie łajno reagując słowem qrwa. słyszę obywatelu. obywatel naryszył przepisy takie i takie i mandacik sie należy za przeklinanie w przestrzeni publicznej. przycisnęło mnie lanie na mieście . toalet brak. leję pod drzewem i słysze . obywatelu. mandacik sie należy. przegrałeś. jadę rowerem po bolka świdnickiegi aż tu nagle nieoznakowany radiowóz z radarem. obywatelu, szarżowaliście 35 kmh pojazdem a tu jest ograniczenie do 30 kmh. mandacik się należy. przegrałeś. przychodzi ważniak z poczty do domu i mówi . obywatelu nie płacicie abonamentu rtv. no ale ja nie mam telewizora. nie szkodzi. grzywna się należy. przegrałeś. puszczę myzyke głośno na słuchawkach w sklepie aż tu nagle ktoś ważny podchodzi i mówi. obywatelu. naruszyłeś prawa autorskie. ta muzyka jest do użytku prywatnego a jak chcesz ją rozpowszechniać w miejscu publicznym do opłaty do zaiksu albo grzywna.
wyjście z domu jest dzisiaj hazardem. ani pierdnąć ani splunąć ani papierosa zapalić ani piwa wypić ani źle mówić o prezydencie. w generalnej guberni też był hazard też robili łapanki na przypadkowych ludzi. po co zatem jeszcze robić automaty do gier kiedy survival i hazard z mundurowymi masz na ulicy?
lubisz zabawę? idź do parku i pohuśtaj sie na huśtawce kupionej gminnie za jedyne 180 000 zeta. popatrz na aniołka świątecznego na rondzie czyli kawałek drutu z chińskimi ledami za jedyne 180 000 zeta. masz zabawę na legalu.
policja to koło łowieckie. w poniedziałek patrol dostaje od przełożonego bloczek mandatów i rozkaz że do soboty wszystko ma być wykorzystane. rozkaz. jak oni śpią na parkingu to mają krytykę. jak złapią leja parkowego to też. jak nie mają wyników w ściganiu przestępców to też. niebawem wypiję piwo i włożę wrotki czyli buty na kołach. metalowej ramy ramy na kołach czyli roweru prowadzić nie mogę. ciekawe zo z butami na kołach. zrobię państwu bezprawia popyt na wyniki w ściganiu. czekoladowy chłopiec co to orlenowi miliardy strat przysporzył to w nagrodę miliony i europarlament dostał. koleś w komendzie głównej policji granatnik odpalił i nic sie nie stało. komendant główny chciał tylko prezent od upa obejrzeć. no ale rower bez dzwonka to ważna dla policji sprawa. zniszczenie komendy głównej policji i jej reputacji to drobiazg.

3
Gravatar
spajker.
hazard może prowadzić tylko państwo. to przejaw dyktatury i monopolu państwowego jak w korei północnej. ZUS to też jest hazard. przez całe życie im wpłacasz i jak dożyjesz wieku emerytalnego to coś wygrałeś a jak nie dożyjesz do emerytury to przegrałeś.

kiedyś w szkole hazard był powszechny. robiliśmy zakłady o cokolwiek. nawet w mowie potocznej mówiło sie założysz się? niszczenie umysłów propagandą polityczną i religijną jest działaniem o skutkach identycznych z działaniem narkotyków. taka świątynia jest hazardem. wrzucasz tam składkę na tacę i albo cię wezmą do nieba albo cię diabli wezmą. gra bardzo wciągająca seniorów.

3

Przeczytaj też