- „Przepraszamy za utrudnienia mamy zielony ład do obalenia!”, „Bez nas będziecie głodni, nadzy i trzeźwi”, „Rolnicy plajtują, Polacy głodują” - między innymi pod takimi hasłami odbywa się dziś od godz. 10.00 ogólnopolski protest rolników.

W Strzelinie manifestacja plantatorów, chcących pokazać swój sprzeciw wobec polityki Komisji Europejskiej, dotyczącej zielonego ładu i importu produktów rolnych z Ukrainy, rozpoczęła się na placu koło cukrowni. Stąd kolumna ciągników rolniczych wyruszyła w kierunku ronda, następnie drogą krajową nr 39 w kierunku Wiązowa. W Wiązowie dołączą do protestujących kolejni rolnicy. Kolumna wyruszy do granic powiatu strzelińskiego w kierunku Częstocic, do ronda w Łukowicach Brzeskich. Stamtąd będzie powrót do Wiązowa, a następnie do Strzelina pod cukrownię.

Kolumna porusza się bardzo wolno. Są utrudnienia w ruchu i tworzą się korki.

 

‼?‼Przepraszamy za utrudnienia mamy zielony ład do obalenia‼ ?- „Przepraszamy za utrudnienia mamy zielony ład do...

Opublikowany przez Słowo Regionu Strzelińskiego Piątek, 9 lutego 2024

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
Polacy głodują bo chleb z polskiego zboża kosztuje tyle co kilogram mięsa. Polskie ziemniaki i polskie jabłka są droższe od bananów ananasów i pomarańczy. Rolnicy blokując import taniej żywności kopiują stalinizm który zagłodził Ukrainę w latach 30tych. W Polsce pracuje około 3 milionów Ukraińców trzeba ich wywalic z Polski. Zakaz importu gazu z Rosji już jest. Gaz drogi węgiel drogi.
1
Gravatar
CYMEK BARBARA
MÓJ SASIAD MA POLA KTÓRE PRYSKA CO ROKU RANDAPEM A PÓZNIEJ 20 RAZY PRYSKA CHEMIA I TWIERDZI ZE TO ZDROWE
1
Gravatar
Janek
Randapem nie pryska się pól, dlatego kłamiesz?
-1
Gravatar
cześ
O nie!!! Ja nie chcę być trzeźwy!!!
0

Przeczytaj także