Od dziś (20 lutego) od godziny 10.00 do 22.00 zaplanowany jest kolejny etap protestu, podczas którego, zablokowany zostanie wjazd i zjazd na autostradę A4 węzeł Brzezimierz. W związku z powyższym, apelujemy do wszystkich kierowców zachowanie ostrożności na drogach, a także zachęcamy do śledzenia policyjnych komunikatów oraz mediów, w celu monitorowania bieżącej sytuacji na drogach.

Od  9 lutego na terenie całego kraju trwa Ogólnopolski Strajk Generalny. Kolejnym etapem strajku na terenie Dolnego Śląska jest m.in  zablokowanie wjazdu i zjazdu na autostradę znajdującego się na terenie przyległego do nas powiatu oławskiego - węzła Brzezimierz w ciągu drogi wojewódzkiej 396. Utrudniena wystąpią również na trasie 396 od zjazdu z A4 w kierunku Oławy

Od 21 lutego (środa) do 25 lutego  niedziela) blokada będzie trwała od godziny 6.00 do 22.00.

W związku z powyższym apelujemy do wszystkich kierowców zachowanie ostrożności na drogach, a także zachęcamy do śledzenia policyjnych komunikatów oraz mediów, w celu monitorowania bieżącej sytuacji na drogach.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Łomża
Jaremy powiedziała :
Żeby to rozumieć trzeba mieć coś w głowie a nie tylko mętną zupę propagandy TVN i TVP
Ty się odczep od TVN czep się TV PiS.

0
Gravatar
Polska Racja Stanu
Tusk premier zapowiedział dziś wpisanie przejść granicznych z Ukrainą na listę infrastruktury krytycznej. Oznacza to pacyfikację trwających blokad!!!!!!!!! !! Brawo premier dba o interesy polskich rolników
2
Gravatar
Dziesiona
To jest nie możliwe tak na pewno nie jest nie wprowadzaj zamętu. Premier by tak nie zrobił.
0
Gravatar
spajker.
no to może polskę zablokują wolne zawody. ileś lat temu niejaki gowin uwolnił zawody. oznacza to że adwokatem radcą prawnym doradcą podatkowym lekarzem itd może być każdy bez limitu. 15 lat temu we wrocławiu było 178 adwokatów a dzisiaj jest ich ponad 1800 i dziadują. z innymi wolnymi zawodami jest podobnie. w czasach prl trzeba było mieć certyfikat kwalifikacyjny z izby rzemieślniczej aby być chociażby cieślą. dziasiaj wony rynek i wolnoamerykanka . rząd wprowadził zakaz handlu w niedziele czyli niszczy handel. koszty masz 7 dni w tygodniu a możesz zarabiać tylko 6 dni w tygodniu. dlaczego media nie zainteresują się psuciem interesu u innych grup zawodowych?
4
Gravatar
Anonimowe
Ty nie rozumiesz problemu nie da się postawić znaku równości pomiędzy zawodami poszczególnymi. Jak zabraknie tancerzy to świąt się nie zawali a jak zabraknie rolników to ludzie z głodu pomrą.
-1
Gravatar
Jaremy
Żeby to rozumieć trzeba mieć coś w głowie a nie tylko mętną zupę propagandy TVN i TVP
0
Gravatar
Yeti
Te osoby mają niespożyte siły ja je znam tak będzie do końca aż wygrają bo innego rozwiązania nie dla sprawy rolników. Bo albo rolnicy albo nic nie będzie ja wiem bo zam ich w działaniach wszystkich.
-4
Gravatar
Pablo
Uciążliwości protestu powinni odczuć nade wszystko decydenci bo tak to można protestować w nieskończoność. Jak oni poczują to się zreflektują. Pod sejm najlepiej podjechać i zablokować.
0

Przeczytaj także