To, co się wydarzyło w gminie Strzelin w ostatnich dniach wzbudziło ogromną falę niedowierzania i krytyki. Grzegorz P. wraz z małżonką Justyną są podejrzani o oszustwo przy zbiorkach pieniędzy na leczenie guza mózgu. W gazecie przeczytacie historię redakcyjnego śledztwa, które zaczęło się wiele dni temu i dowiecie się, jakie działania i kroki podjęła policja i prokuratura. Znaczną część szczegółów tych wydarzeń poznacie tylko z naszej gazety. 
 Ponadto piszemy o: 
- Wynikach wyborów drugiej tury na wójta Przeworna z podaniem szczegółów głosowania
- Opinii o wójcie Kondratowic Tomaszu Graczu wypowiedzianej przez jedną ze znanych radnych
- Podsumowaniu pracy strzelińskich radnych. Kto na sesjach mówił, a kto milczał?
- Ciekawej propozycji na majowy weekend
- Aferze z odebraniem krów mieszkańcom Cierpic i stanowisku urzędników z gminy Przeworno
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także