Celinka Sosin razem ze swoim tatą kwestowała w przebraniach

W ostatni weekend stycznia odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród kwestujących znalazła się siedmioletnia Celinka Sosin z gminy Strzelin. Dziewczynka – mimo bardzo młodego wieku – już po raz piąty wzięła udział w akcji. W tym roku udało się jej zebrać prawie 3 200 zł.

Celinka kwestowała razem ze swoją rodziną. Uwagę zwracał z całą pewnością strój dziewczynki oraz jej taty. Całej rodzinie gratulujemy takiego wyniku!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również