W czwartek, 12 maja, w Strzelińskim Ośrodku Kultury wystąpi kabaret Hrabi
W czwartek, 12 maja, w Strzelińskim Ośrodku Kultury wystąpi kabaret Hrabi
Już za miesiąc na scenie sali widowiskowej Strzelińskiego Ośrodka Kultury pojawi się kabaret Hrabi. Występ zaplanowano na czwartek, 12 maja, na godz. 19:00.
Hrabi, czyli królowa polskiego kabaretu - Joanna Kołaczkowska oraz Tomasz Majer, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch, zaprezentuje swój flagowy program pn. „Tak, że o”. Występ będzie jednocześnie spotkaniem z klasyką, czyli źródłem kabaretu. Będzie rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami jak m.in. egzamin, baba u lekarza, mąż i żona czy upierdliwa sąsiadka. Bilety na to wydarzenie w cenie 69 zł dostępne w SOK, a także na stronie internetowej www.kinostrzelin.pl.
UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również