Działkowcy z ROD „Kolejarz” podsumowali rok

Pogoda nie sprzyjała, ale działkowcy nie załamywali rąk. - Braliśmy, jako ROD „Kolejarz”, udział w trzech konkursach organizowanych przez Okręgowy Zarząd PZD we Wrocławiu. Na ogród roku (V miejsce – red.), na wzorową działkę (działka Marii i Stanisława Kozińskich – red.) i kronikę ogrodu (III miejsce – red.).
W części oficjalnej sobotniego spotkania o dokonaniach ogrodu mówił Franciszek Szmaj. Natomiast starosta Marek Warcholiński pogratulował działkowcom sukcesów i życzył pomyślnej aury w przyszłym roku. Wyróżniający się działkowcy zostali odznaczeni i wyróżnieni. Odznakę „Zasłużony Działkowiec” otrzymali: Małgorzata Wyszyńska i Jan Łukowski (złotą); Katarzyna Kowalczyk, Kazimierz Babczyszyn, Jerzy Surkont (srebrną); Magdalena Dudziak, Jarosław Porada, Michał Tokarski, Bartosz Olejnik i Ryszard Bielecki (brązową). Dyplomem i literaturą ogrodniczą wyróżniono: Agatę Kochman, Katarzynę Kuśnierz, Mariana Koziaka, Jana Tabora i Jacka Walczyńskiego.
UWAGA!
Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij
DZIAŁECZKA
Należy pamiętać, że lokalne samorządy wspierają działkowców i dobrze im życzą. Życzliwość rodzi życzliwość! Tak trzymać!!!