Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Już niebawem poznamy wykonawców remontu ulic Marii Konopnickiej i Brzegowej w Strzelinie. W jakim przedziale zamykają się proponowane kwoty? Dokładna wartość inwestycji będzie znana po weryfikacji ofert.
 W czwartek, 24 października, nastąpiło otwarcie ofert w ramach przetargu nieograniczonego pn: „Remont ulic Marii Konopnickiej oraz Brzegowej w Strzelinie” (część nr 1  – Remont nawierzchni ulicy Marii Konopnickiej w Strzelinie, część nr 2 – Remont ulicy Brzegowej w Strzelinie).
Firmy mogły złożyć ofertę na jedną lub dwie części. Na każdą część wpłynęło po 6 ofert, ale  procedura wyboru wykonawców nie została jeszcze zakończona. Trwa ich weryfikacja pod kątem spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, termin wykonania pełnego przedmiotu zamówienia (część nr 1 i część nr 2) wynosi 5 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Jak poinformowała burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk, złożone oferty na remont ulicy Marii Konopnickiej w Strzelinie zamykają się w przedziale od 574 691,62 zł do 1 201 723,74 zł, natomiast na remont ulicy Brzegowej w Strzelinie od 1 099 800,51 zł do 1 624 460,08 zł.
Cały artykuł dostępny jest tutaj
Dodaj komentarz