Kilka dni trwały przeszukania policyjne w wielu domach w gminie Przeworno. Kilka osób odpowie za posiadanie, kilka usłyszy zarzut handlu narkotykami.
W ciągu kilku dni trzeciego tygodnia października br. strzelińscy policjanci odwiedzili 19 mieszkańców gminy Przeworno. Za każdym razem dokonywali przeszukania pod kątem obecności środków odurzających. Akcja była efektem pracy operacyjnej policjantów z komendy powiatowej, ale nie tylko. - W ubiegłym roku na terenie powiatu strzelińskiego zatrzymano dilera narkotyków – powiedziała Monika Rakus, prokurator rejonowa. - Ze względu na charakter przestępstwa sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Postępowanie prowadzone było w kierunku znalezienia powiązań zatrzymanego dilera z „hurtownikami”, czyli osobami zaopatrującymi innych dilerów. W toku śledztwa ustalono również listę potencjalnych „odbiorców” środków odurzających zatrzymanego dilera. Postępowanie w tej sprawie wyłączono z postępowania prowadzonego we Wrocławiu i przekazano do Strzelina – wyjaśniła prokurator. Konsekwencją właśnie tej decyzji była akcja przeprowadzona przez strzelińskich policjantów. Na podstawie ustaleń wrocławskich prokuratorów i wiedzy operacyjnej strzelińskich policjantów powstała lista dziewiętnastu osób, które mogły być powiązane z zatrzymanym dilerem. - W części przeszukań wykorzystywany był pies wyszkolony do znajdowania narkotyków. Pies na co dzień „pracuje” w Zakładzie Karnym w Strzelinie. Ostatecznie pięć osób usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, a dwie handlu narkotykami. Chodzi o amfetaminę i marihuanę.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Wpadł diler, wpadli jego klienci
olsztyn.onet.pl/.../wdkf0v6

agent tomek, 34letni emeryt, doświadczony poseł z fryzurą a la janosik podobno przytulił 33 000 000,- złotych. jego zasługi to dwie prowokacje w stosunku do kobiet, które krył na koszt budżetu.

policja wyłapuje jakieś płotki a poseł , specjalista do przestrzegania prawa i agent cba masowo okrada ludzi ubogich.
2019-11-21 11:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.