Na łamach naszej gazety wielokrotnie pisaliśmy o segregacji odpadów. Okazuje się jednak, że nawet te posegregowane mogą budzić skrajne emocje. Nieestetycznie wyglądające worki ze śmieciami zaniepokoiły jedną z mieszkanek Strzelina.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy wiadomość mailową od mieszkanki Strzelina, która zwróciła uwagę, iż na chodniku ulicy Piłsudskiego obok jednej z posesji stoją worki ze śmieciami, przede wszystkim BIO. „Nie są one wystawiane w przeddzień wywozu, tak jak się zaleca, tylko leżą na chodniku całymi dniami. Zaczyna się dzień po wywozie i bałagan jest systematycznie powiększany przez dwa kolejne tygodnie, tj. do następnego wywozu. Co bardziej „światowi” pasażerowie autobusu śmieją się, że mamy tu Neapol” – napisała kobieta. Zwróciliśmy się więc do strzelińskiego urzędu z kilkoma pytaniami, dotyczącymi utrzymywania czystości w mieście. Pytaliśmy między innymi, czy do urzędu wpływały skargi w tej sprawie. – Nie było takiej skargi – wyjaśnia wiceburmistrz, Mariusz Kunysz. – Dwukrotnie w podobnych przypadkach działania podjęła Straż Miejska na innych ulicach.

Tekst ukazał się w 50 (1039) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

spajker. Permalink4 +1 spajker.
RE: Czy w Strzelinie mamy Neapol?
Cytuję Świadom:
Spajker oddali Ci internet? Czyy wypuścili Cię z psychiatra?

dali mi kontrakt na wywózkę śmieci, którego wykonywać nie muszę.w uzasadnieniu podali że miejscowi świadomi to syfilitycy i brudne durnie, którym na śmietniku żyje się dobrze.
2021-01-16 17:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Żandrarm Permalink3 -1 Żandrarm
Hmm
Neapol ? Chyba Saint Tropez
2021-01-16 16:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Świadom Permalink2 -3 Świadom
Oj
Spajker oddali Ci internet? Czyy wypuścili Cię z psychiatra?
2021-01-14 21:40 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Czy w Strzelinie mamy Neapol?
w strzelinie jest porządek prosto z syfcylii. władze kazały wystawiać odpadki to wystawiają. firma zajmująca się wywozem odpadków powinna ograniczyć swoją aktywnosć do pobirania opłat a mieszkańcy powinni dostarzać odpadki nie na chodnik aby firmie było łatwiej ale wprost na wysypisko aby firmie było jeszcze łatwiej.
2021-01-12 14:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.