Dziś w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie (dawna nazwa to Technikum Samochodowego), zorganizowano bardzo potrzebną, a zarazem ciekawą akcję. Do szkoły zaproszono motocyklistów ze Strzelińskiej Grupy Motocyklowej oraz uczniów i miłośników motocykli. Na spotkaniu młodzież mogła się dowiedzieć, jak bezpiecznie jeździć motocyklem i czym jest ta pasja. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa.
Komentarze   

Tadek Permalink2 +5 Tadek
RE: Potrzebna i ciekawa akcja
Fajna sprawa taka akcja. A może spajker ty nam coś pokażesz i my sobie ciebie ocenimy? Pokaż swoje WSK i Komarki, albo ròżową kosiarkę a podsumujemy twòj niewybredny gust lokalnego konesera motocyklowego blichtru.
2016-04-16 11:56 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink1 -5 spajker
RE: Potrzebna i ciekawa akcja
zaproszeni goście są miłośnikami motocykli czy też motocyklowego blichtru?? gdzie tam cz mz wsk panonia ? i dawniej i teraz plastikowe owiewki były przejawem wiejskiej siary. ta pani z seledynową kosiarką dość dobrze wpisuje się w gust lokalnych motocyklistów.
2016-04-15 22:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.