Fontanna w Wiązowie już działa! Jej oficjalne otwarcie odbyło się dziś, 11 czerwca, na placu Wolności. Nowa atrakcja sprawiła dużo radości najmłodszym uczniom lokalnych szkół obecnym na uroczystości. Pod wrażeniem byli też mieszkańcy. Fontanna będzie uruchomiona przez cały tydzień od godz. 8:00 do 22:00 (w weekendy do godz. 23:00). Dysze działają w różnych konfiguracjach, a wieczorne oświetlenie zapewni dodatkowe efekty. Relacja z tego wydarzenia już niebawem w „Słowie”.

Komentarze   

spajker Permalink1 -1 spajker
RE: Fontanna w Wiązowie już działa
W Pradze zbudowano fontannę w kształcie republiki czeskiej. Na resztki wielkich Czech leja tam strumieniem dwaj sikacze. Tysiąc lat temu w Europie były dwa duże miasta ośrodki cywilizacji
Czeska Praga i Luksemburg.
Mieszko pierwszy wtedy za bizonami z dzida biegał.
Władze wiązowa są zaledwie 1000 lat za pepikami i są już nawet 3000 lat za Napoleonem który zamiast pomników na swoją cześć kazał budować fontanny aby strudzony żołnierz mógł się napić wody i odpocząć.
Wiązów nic nie wie o tym że jest kolejnym odcinkiem monty-pythona.
2019-06-13 14:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.