Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jeden z mieszkańców Wiązowa zwrócił się do nas z pytaniem, czy wiemy coś na temat tego, że na placu po składzie węgla przy ul. Strzelińskiej (dawna Armii Ludowej) powstanie nowy market? Chodzi w tym miejscu o plac, na którym przez lata był skład węgla, a który był własnością Gminnej Spółdzielni. Pytająca osoba sugerowała, że prawdopodobnie ma tam stanąć market polskiej sieci DINO.
Aby potwierdzić czy rzeczywiście są takie plany, chcieliśmy uzyskać odpowiedź od sprzedającego, czyli Gminnej Spółdzielni w Wiązowie. Jednak prezes Czesława Zbierzchowska poinformowała nas, że nie jest upoważniona, by udzielać prasie jakichkolwiek informacji.
Zwróciliśmy się więc z pytaniem do potencjalnego nabywcy placu, czyli firmy Dino Polska S.A. Rzecznik prasowy poinformował nas jednak, że firma nie informuje mediów o swoich planach inwestycyjnych. Tym samym nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że nabyła plac, który likwidowany GS sprzedał.
***
W związku z tym, że prezes Zbierzchowska nie może udzielić nam informacji o planach likwidowanej spółdzielni, nie wiemy, które kolejne jej obiekty i w jakiej formie będą sprzedawane. Możemy dodać, że informacji na ten temat nie mamy i trudno jest na nie trafić. Być może, nieruchomości sprzedawane są bez szerszego informowania potencjalnych nabywców.

Komentarze   

cześ Permalink1 -4 cześ
hahah
gość na zdjęciu chyba ma wodę w piwnicy :D
2020-03-29 19:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz