W Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji. Radni dyskutowali o działaniach, które zostały zrealizowane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Na komisji obecnych było trzech radnych. Przewodniczący komisji Grzegorz Arciński przedstawił porządek obrad. W pierwszym punkcie radni opiniowali projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie na własność przez gminę Wiązów dwóch działek w miejscowości Krajno. Uchwałę przedstawił Maciej Prorok z wiązowskiego urzędu. Poinformował, że na działkach planuje się w przyszłości utworzenie miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego dla mieszkańców. Radni rozmawiali o tym, jakie prace należy wykonać, aby przystosować miejsce do takiej funkcji. Podkreślano, że teren najpierw należy uporządkować, ponieważ jest mocno zarośnięty, a w kolejnych latach można zamontować ławki, kosze na śmieci; zorganizować miejsce do zabawy i ćwiczeń na świeżym powietrzu lub wybudować altanę. Po dyskusji, zdecydowano jednogłośnie o przyjęciu projektu uchwały w zaproponowanej formie.
W drugim punkcie naczelnik Wydziału Inwestycji i Nieruchomości, Ewa Pyczek, przedstawiła radnym najważniejsze zadania inwestycyjne realizowane przez gminę Wiązów w pierwszym półroczu.
Tekst ukazał się w 24 (1013) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.