Mija już ponad pół roku, kiedy cały zarząd wiązowskiego Koła PZW nr 26 jest zawieszony. - Decyzję taką podjęły władze Okręgu PZW Wrocław 12 sierpnia 2020 roku – mówi pracownik biura Okręgu Wrocław Adam Suchorab. - Odbyło się to dokładnie na mocy uchwały podjętej przez zarząd Okręgu. Na mocy tej decyzji, na okres 6 miesięcy, zawieszony została prezes Koła (Adam Kowalski – red.) oraz cały zarząd Koła nr 26 w Wiązowie – informuje Suchorab.
W marcu właśnie mija okres zawieszenia zarządu. Jakie zatem będą kolejne kroki władz okręgu? - Decyzje Zarządu Okręgu w tej sprawie jeszcze nie zostały podjęte, ale już wkrótce będzie to rozstrzygnięte. Takie decyzje powinny zapaść nie później niż w ciągu miesiąca. Cała sprawa jest rozciągnięta w czasie z powodu sytuacji epidemiologicznej spowodowanej wirusem SARS-COV-2 – dodaje nasz rozmówca.
Tekst ukazał się w nr 11 (1050) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Cześ Permalink1 -1 Cześ
Masakra
Co ten PZW wycznia to już się w głowie nie mieści
2021-04-06 18:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.