Niedawno opublikowaliśmy relację z sesji Rady Miasta i Gminy Wiązów. Ze względu na mnogość poruszanych na niej kwestii, do części z nich wracamy w tym wydaniu.
Jednym z wielu projektów uchwał, które podjęto na sesji, było przystąpienie gminy do stowarzyszenia „Aglomeracja Wrocławska”, które funkcjonuje od 2013 roku. W chwili obecnej w jego skład wchodzi 21 gmin, z czego największą jest Wrocław. Każdy z członków wpłaca składkę, która zależy od dochodów gminy. Stowarzyszenie szykuje obecnie plan rozwoju transportu publicznego, więc być może już niedługo pojawią się połączenia między gminą Wiązów, a Wrocławiem.
Tekst ukazał się w nr 13 (1052) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Jest dotacja i bilety do ZOO
no to teraz już wiem do czego służy 21 urzędów i stowarzyszenie urzędów o nazwie aglomeracja wrocławska. są bilety do zoo.
gdyby nie to stowarzyszenie to z biletami do zoo była by lipa. bilety są na kartki.
ktoś zna jeszcze inną przydatność urzędów poza wskazaniem tego że bilety do zoo kupuje sie na wejściu do zoo?
2021-04-30 08:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Lila Permalink1 0 Lila
RE: Jest dotacja i bilety do ZOO
Czy będzie lojowicki rezerwat.wioska odcięte od swiata
2021-04-28 15:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.