Od kilku tygodni „pilotujemy” sprawę smrodu, na który skarżą się mieszkańcy Starego Wiązowa. Wypowiadali się na ten temat sami zainteresowani, publikowaliśmy stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu (WIOŚ). W dzisiejszym wydaniu gazety kolej na Wiązów. Zapraszamy do lektury papierowego wydania Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +1 spajker.
RE: Czy jedynym winnym za smród jest starostwo?
Cytuję Cześ:
Coś poszło pod stołem i burmistrz mataczy??? :-*

tematy nie idą pod stołem ale u notariusza, który zatwierdza prawo własności kolejnych nieruchomości. to tak jak u tego zasztyletowanego prezydenta gdańska , który z budżetowej pensji pół gdanska sobie kupił a jak sprzedał niemcom gdańskie pstwo ogrzewania za astronomicznża kwotę 5 tysia to został w nim członkiem rady nadzorczej coś jak gerhadt schroder i gazprom. wiedział że majątek ma na florydzie. jego żona cierpiętnica została europosłem z pensją 15 000 euro na mc. tak za blond włosy innych zasług u niej nie widzę. znasz jidysz i chodziłeś do jednej klasy z potomkiem strzelińskiego oligarchy to masz dobrze.
2021-08-25 17:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 0 Cześ
Czyżby?
Coś poszło pod stołem i burmistrz mataczy??? :-*
2021-08-25 16:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.