Na pytania, jakie wysłaliśmy do burmistrza Wiązowa Jerzego Krochmalnego, odpowiedziała nam jego rzeczniczka. Niestety, trudno z odpowiedzi tych wywnioskować, czy śmierdzący problem mieszkańców Starego Wiązowa i okolic kiedykolwiek się skończy
Od kilku tygodni „pilotujemy” sprawę smrodu, na który skarżą się mieszkańcy Starego Wiązowa. Wypowiadali się na ten temat sami zainteresowani, publikowaliśmy stanowisko Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu (WIOŚ). W dzisiejszym wydaniu gazety kolej na Wiązów. Zapraszamy do lektury papierowego wydania Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Czy jedynym winnym za smród jest starostwo?
Cześ powiedziała :
Coś poszło pod stołem i burmistrz mataczy??? :-*
tematy nie idą pod stołem ale u notariusza, który zatwierdza prawo własności kolejnych nieruchomości. to tak jak u tego zasztyletowaneg o prezydenta gdańska , który z budżetowej pensji pół gdanska sobie kupił a jak sprzedał niemcom gdańskie pstwo ogrzewania za astronomicznża kwotę 5 tysia to został w nim członkiem rady nadzorczej coś jak gerhadt schroder i gazprom. wiedział że majątek ma na florydzie. jego żona cierpiętnica została europosłem z pensją 15 000 euro na mc. tak za blond włosy innych zasług u niej nie widzę. znasz jidysz i chodziłeś do jednej klasy z potomkiem strzelińskiego oligarchy to masz dobrze.

0
Gravatar
Cześ
Czyżby?
Coś poszło pod stołem i burmistrz mataczy??? :-*
0

Przeczytaj także