Mieszkańcy Starego Wiązowa od lat marzą o normalnej drodze w swojej miejscowości. Choć jest to droga powiatowa, wiązowscy radni na ostatniej sesji rozmawiali na temat jej remontu. Czy jest szansa na jej przebudowę, od czego to zależy i co by zostało zrobione? O tym piszemy w najnowszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Jurek Permalink3 +1 Jurek
Dlaczego Stary Wiązów, a nie Janowo, Kalinowa, Ośno itd.
W gminie Wiązów są miejscowości gdzie są gorsze drogi niż w Starym Wiązowie. Jednak Robi się tam drogę bo mieszka w niej burmistrz Wiązowa. Smutne ale prawdziwe. Mam nadzieje, ze przy wyborach mieszkańcy innych miejscowości to zweryfikują. Droga na Janowo jest dramatyczna. Kolejne drogi to samo. Droga do Kalinowej, Kucharzowic, Kowalowa, Kłosowa, Jaworowa, Ośna itd.
Gmina Wiązów ma jedne z lepszych dróg w powiecie choć wiadomo do remontu. A dlaczego Pani Starosta daje środki na Wiązów, bo to koleżanka burmistrza. Gmina Przeworno i Kondratowice mają fatalne drogi, są tragiczne odcinki w Strzelinie czy Borowie, a forsa mimo to do Wiązowa. Radni Powiatowi, dlaczego dajcie na to przyzwolenie? Zobaczcie jak wyglada droga w Starym Wiązowie, wiele miejscowości chciałoby taką mieć. Zobaczcie na fatalne drogi w innych miejscowościach. Zróbcie harmonogram remontów dróg wg potrzeb, a nie prywatnych układów i koleżeństwa. Co z Wami???
2021-11-05 18:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Slawek Permalink2 +1 Slawek
Wiązów
Koszmar z ulicy wiązów. A po co tam robić cokolwiek jak tam świat się kończy . W strzelinie wali buraczanka a w wiazowie starym capem
2021-11-03 23:35 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 +1 cześ
Oj tam
Przesadzacie, są gorsze drogi w gminie które wymagają remontu!
2021-11-02 14:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.