Posiedzenie trwało nieco ponad dziesięć minut, ale radni zdążyli przekazać pieniądze na remont dachu w jednej ze szkół i wyposażenie innej.
We wtorek, 5 września, odbyła się LIX sesja Rady Miasta i Gminy Wiązów. Tego dnia radni opiniowali wyłącznie uchwałę w sprawie zmian w budżecie, którą przyjęli jednogłośnie. Zdecydowali tym samym o przekazaniu 15 tys. zł na remont dachu Szkoły Podstawowej w Wiązowie, który został uszkodzony podczas nawałnicy. Na zakup pierwszego wyposażenia do Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wiązowie, która mieści się obecnie w odremontowanym budynku przy ul. Pocztowej, radni przeznaczyli 110 tys. zł, z czego 75 tys. zł to dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1174) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.