Gołym okiem widać, że prace na budowie nowych marketów w Borku Strzelińskim i Borowie są na ukończeniu. Z informacji uzyskanych od mieszkańców wioski dowiedzieliśmy się, że operatorem sklepu będzie jedna z ogólnopolskich sieci handlowych.
Codzienne zakupy są dla części z nas obowiązkiem, a dla części przyjemnością. Porównywanie cen i asortymentu dostępnego w różnych sieciach handlowych można nawet potraktować jako formę rozrywki. Nic dziwnego więc, że mieszkańcy gminy Borów interesują się postępami na budowie nowych marketów w Borku Strzelińskim i Borowie. Panuje przekonanie, że będą to sklepy sieci Dino. Skierowaliśmy do działu marketingu i kontaktów z prasą tejże sieci dwa pytania. Chcieliśmy następnie poinformować Czytelników „Słowa Region” 1. Co zdecydowało o obudowie w gminie Borów (pow. strzeliński, Dolny Śląsk) dwóch marketów sieci Dino? (Borów, Borek Strzeliński) i 2. Kiedy planowane jest otwarcie?
Tekst ukazał się w 24 (1013) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Komentarze   

Zatem Permalink5 +1 Zatem
RE: Dino, a może nie Dino?
Szkoda, że nie Lidl
2020-07-09 17:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Jobs Permalink4 +2 Jobs
Jest praca
Dino do pracy szuka w Borowie i Borku. Przypadek ;-)
2020-07-09 08:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Józio Permalink3 +3 Józio
RE: Dino, a może nie Dino?
Market tu market tam to Jureczek zagrał na nosie nam i kolejny raz robi krok milowy a wszyscy myśleli że podupadł. teraz jeszcze były sad przyłącząją do Strzelina i magnateria się ich trzyma.
2020-07-07 23:41 Cytować Zgłoś administratorowi
rychu Permalink2 -2 rychu
RE: Dino, a może nie Dino?
Cytuję knebel:
Od razu widać, że to Dino. Ten sam projekt budynku

To nie dino to nowy U.G.Borów.
2020-07-07 21:07 Cytować Zgłoś administratorowi
knebel Permalink1 +4 knebel
RE: Dino, a może nie Dino?
Od razu widać, że to Dino. Ten sam projekt budynku
2020-07-07 14:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.