Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Borowie skierował do mieszkańców komunikat o zmianach. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 i w trosce o zdrowie mieszkańców gminy oraz pracowników GZGK informuje, że wstrzymuje do odwołania odczytywanie wodomierzy u odbiorców wody. GZGK zwraca się jednocześnie do mieszkańców gminy z prośbą, aby sami dokonywali odczytów swoich liczników.

Do 30 listopada 2020 r. poinformowano o tym w swojej ulotce GZGK.
Znajdziemy tam odpowiedzi na kilka często pojawiających się pytań.

Jak poprawnie odczytać stan wodomierzy?
- Dokonując odczytu wodomierza, należy zanotować tylko czarne cyfry (czytane od lewej strony licznika (łącznie z zerami!). Jest to zużycie wody w pełnych metrach sześciennych.

Co powinna zawierać informacja o odczycie?
- 1. Imię, nazwisko i numer odbiorcy wody (klienta) i 2. Dokładny adres, gdzie znajduje się wodomierz.

Jak przekazać odczyt do GZGK?
- Odczyt z wodomierza prosimy przekazać do GZGK na jeden z trzech sposobów: 1. telefonicznie, dzwoniąc w godz. 7:30 – 15:30 pod numer 071 392 76 39; 2 wysyłając sms na komórkowy numer 661 374 901 lub 885 852 293; 3. pocztą elektroniczną wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komentarze   

nikt Permalink1 +3 nikt
RE: Sam odczytaj swój wodomierz
ZWIK strzeliński robi to samo. Może jakieś zniżki na wodzie skoro jestem 12 dni w roku inkasentem zwiku ?
2020-12-07 20:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.