Dziś, 18 maja, nadano Szkole Podstawowej w Przewornie imię świętego Jana Pawła II. Wydarzenie inaugurowała Msza św., po której przemaszerowano do gmachu szkolnego. Tu odbyła się centralna część uroczystości - przemówienia i występy artystyczne.
Relacja już w najbliższym wydaniu Słowa Regionu, a dziś zapraszamy do obejrzenia fotografii. Niebawem również opublikujemy na naszym profilu facebookowym i stronie sloworegionu.pl obszerny materiał wideo.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków