(STRZELIN) W środę, 11 maja br., ma być wyłoniony w drodze przetargu operator, który będzie obsługiwał strzelińską krytą pływalnie. Zanim jednak to nastąpi już dziś trwają techniczne odbiory poszczególnych zbiorników i urządzeń. Wiele z nich jest już zalanych wodą.

Zarządzanie krytą pływalnią w Strzelinie, znajdującą się przy ul. Okulickiego, będzie zlecone w drodze przetargu operatorowi. Umowa zostanie zawarta na 4 lata. Jak widać na załączonych materiałach wideo i foto obiekt jest już w końcowej fazie budowy. Władze gminy liczą, że otwarcie obiektu nastąpi jeszcze przed wakacjami. Oczywiście, tegorocznymi. Dodajmy,że gmina Strzelin będzie przekazywać Operatorowi wynagrodzenie za usługi operatorskie, polegające na kompleksowym zarządzaniu, administrowaniu i zapewnieniu prawidłowej eksploatacji krytej pływalni. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa Regionu. Autorem filmówi fotograf i jest Lech Pąchalski, z Urzędu Miasta i Gminy Strzelin.

Strzelińska kryta pływalnia w obiektywie:

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków