Gmina Kondratowice rozstrzygnęła jakiś czas temu przetarg na dostawę 30 pomp do przepompowni przydomowych. Umowę podpisano z firmą SIGMA POMPY z Bielska Białej na kwotę 180 tys. zł.
Ich montaż rozpoczął się 11 maja. Obecnie wymieniane są pompy w Księginicach Wielkich i Rakowicach. Ich wymianą zajmują się pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Kondratowicach. Montaż wszystkich urządzeń powinien zakończyć się w maju tego roku.
Tekst ukazał się w nr 18 (1057) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Tadeusz22 Permalink7 +7 Tadeusz22
RE: Wymiana pomp...
Panu wójtowi to się gmina i urząd chyba z jego firma czy tam żony na kamerowanie pomyliła! To nie prywatny folwark ze swoich na stanowiska wsadza!
2021-06-08 07:38 Cytować Zgłoś administratorowi
tadek Permalink6 +9 tadek
Meślenie
Ja też nie wierzę. Nie wierzę w skuteczność tych działań bo obawiam się, że jak zwykle jest to działanie pod publikę, Panu Wójtowi się d... pali i chce pokazać cokolwiek, jakiekolwiek działania. A pewnie zero analiz, zero przemyślenia i zero kompetentnych decyzji opartych o wiedzę techniczną.
2021-06-07 19:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Najwiekszy Permalink5 +10 Najwiekszy
RE: Wymiana pomp...
Największym krytykantem jest pan wojt! Który byl ile 12 lat sekretarzem i oczywiście nic nie widział nic nie wiedział. No ślepy o głuchy nam się trafił. Przypominam ze w sesjach uczestniczył swego czasu bo później to chyba zapomniał ze coś takiego jest
2021-06-07 16:33 Cytować Zgłoś administratorowi
JUR Permalink4 -12 JUR
RE: Wymiana pomp...
Cytuję Dlaczego:
A dlaczego ktoś ma pomagać! Pan wojt wybrał sobie lebskie kobiety do sprawowania zaszczytnych funkcji które pewnie spełniły wszelkie kryteria wiec niech działają skoro takie kompetentne.

dla dobra naszego i waszego... gadać każdy potrafi. krytykantów zawsze dużo.
2021-06-07 15:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dlaczego Permalink3 +14 Dlaczego
RE: Wymiana pomp...
A dlaczego ktoś ma pomagać! Pan wojt wybrał sobie lebskie kobiety do sprawowania zaszczytnych funkcji które pewnie spełniły wszelkie kryteria wiec niech działają skoro takie kompetentne.
2021-06-07 10:34 Cytować Zgłoś administratorowi
JUR Permalink2 -13 JUR
RE: Wymiana pomp...
Cytuję Kamil:
No sukces na miarę wszelkich prac kanalizacyjnych w naszej gminie. Ciekawe kto się podpisał pod umowami, ciekawe kto odbierze te prace a jeszcze ciekawsze czy to będzie działać. Prace kanalizacyjne Carobotechu tez były sukcesem władz lokalnych a potem kasacja za 61.500 zł przegrana a Gmina Kondratowice targana do WSA i NSA - kary bo kontrola wykryła babole na poziomie przedszkola. Panie Redaktorze póki co śmierdzi, w gminie Kondratowice śmierdzi.

masz pomysł na rozwiązanie tego ? pomóż gminie skoro tak dobrze znasz temat....Zawsze jest dużo krytyków a mało tych którzy wiedzą co z problemem zrobić .....
2021-06-07 09:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Kamil Permalink1 +13 Kamil
Sukces
No sukces na miarę wszelkich prac kanalizacyjnych w naszej gminie. Ciekawe kto się podpisał pod umowami, ciekawe kto odbierze te prace a jeszcze ciekawsze czy to będzie działać. Prace kanalizacyjne Carobotechu tez były sukcesem władz lokalnych a potem kasacja za 61.500 zł przegrana a Gmina Kondratowice targana do WSA i NSA - kary bo kontrola wykryła babole na poziomie przedszkola. Panie Redaktorze póki co śmierdzi, w gminie Kondratowice śmierdzi.
2021-06-07 05:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.