- Gmina Kondratowice planuje ocieplić salę gimnastyczną w Prusach - mówi wójt Kondratowic, Wojciech BochnakSala gimnastyczna w Zespole Szkół Publicznych w Prusach nie była remontowana od ok. 15 lat i generuje duże ubytki ciepła. Między innymi dlatego gmina Kondratowice zdecydowała się na termomodernizację obiektów użyteczności publicznej.

Docelowo planuje się ocieplenie sali. Szkoła w Księginicach Wielkich także będzie termomodernizowana.
Władze skupią się na budynkach, z których korzystają wszyscy, a które wymagają ocieplenia i odnowienia.

Komentarze   

BARTI Permalink6 +5 BARTI
Działacze
Wracając do poniższych komentarzy. Moja wypowiedz którą dodałem miała na celu pokazanie co się robi a co jest potrzebne. I ciągle mam z tym problem nie rozumiem dlaczego władze gmin nie tylko nasze. działają na zasadzie " RÓBTA CO CHCETA". Jeśli chodzi o Pana sekretarza brak słów, nie wypowiadam się.
2015-05-31 14:18 Cytować Zgłoś administratorowi
SEDNO Permalink5 +8 SEDNO
GRA POLITYCZNA
Cytuję luiza:
Cytuję gość:
luiza edukacja na poziomie gimnazjum ci się kłania. Mylisz własność z obowiązkiem należytego utrzymania.

Z tego co wiem , to kasa na remonty idzie z Powiatowego Zarządu Dróg. Gmina może jedynie wnioskować o remonty i cierpliwie czekać.

Z TEGO CO JA WIEM, TO JESZCZE W LISTOPADZIE 2014 SEKRETARZ NASZEJ GMINY BYL JEDNOCZESNIE CZLONKIEM ZARZADU POWIATU I DZIWNE JEST TO ZE NIE ZATROSZCZYL SIE O TAK PILNE REMONTY :-* WIDOCZNIE NIE BYLY POTRZEBNE ;-) A SZKODO BO ZANIEDBAN JEST WIELE :cry:
2015-05-29 23:51 Cytować Zgłoś administratorowi
luiza Permalink4 -10 luiza
RE: Sala i szkoła do ocieplenia
Cytuję gość:
luiza edukacja na poziomie gimnazjum ci się kłania. Mylisz własność z obowiązkiem należytego utrzymania.

Z tego co wiem , to kasa na remonty idzie z Powiatowego Zarządu Dróg. Gmina może jedynie wnioskować o remonty i cierpliwie czekać.
2015-05-29 15:54 Cytować Zgłoś administratorowi
gość Permalink3 +10 gość
Rowy nie są własnością gminy?
2015-05-29 09:14 Cytować Zgłoś administratorowi
luiza Permalink2 -7 luiza
RE: Sala i szkoła do ocieplenia
Cytuję BARTI:
Hmmm. ciągle się tylko słyszy wybudowano orlik, wybudowano sale gimnastyczną, zmodernizowano boisko itp. owszem to jest potrzebne. Chociaż i tak coraz mniej dzieci ćwiczy itd.

A czego gdy wchodzę na stronę nie ma artykułów związanych z budową odcinka drogi, załataniem dziur, budową chodników, czy nawet koszenie głupich rowów.
Nie wspomnę już o kanalizacji hmm. jedna wielka wtopa. Dlaczego?? Bo się tego nie robi. A szkoda wielka szkoda !!!

Bo drogi , te dziurawe , nie są własnością gminy. To pretensje do powiatu. Rowy powinni kosić Ci którzy mają pole przy tym rowie. A co kanalizacji to u mnie jest już podłączona i GRA!!!!!!!!!
2015-05-28 17:30 Cytować Zgłoś administratorowi
BARTI Permalink1 +15 BARTI
sale gimnastyczne ?
Hmmm. ciągle się tylko słyszy wybudowano orlik, wybudowano sale gimnastyczną, zmodernizowano boisko itp. owszem to jest potrzebne. Chociaż i tak coraz mniej dzieci ćwiczy itd.

A czego gdy wchodzę na stronę nie ma artykułów związanych z budową odcinka drogi, załataniem dziur, budową chodników, czy nawet koszenie głupich rowów.
Nie wspomnę już o kanalizacji hmm. jedna wielka wtopa. Dlaczego?? Bo się tego nie robi. A szkoda wielka szkoda !!!
2015-05-28 11:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.