Wójt Kondratowic Wojciech Bochnak i sekretarz gminy Tomasz Gracz pokazują efekty remontu chodnika przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach
Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął się remont chodnika na ul. Słowiańskiej w Kondratowicach. O to zadanie zabiegało dwóch radnych – Tadeusz Woszczak i Henryk Jasion. Chodnik był już bardzo zdegradowany. Ulica Słowiańska jest pod zarządem Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie.
Mieszkańcy zdawali sobie sprawę, że na remont chodnika mogą jeszcze długo poczekać. Podjęli więc decyzję, że na ten cel przeznaczą pieniądze z funduszu sołeckiego. I tak się stało. Gmina Kondratowice pozyskała materiał, natomiast remontem zajęli się pracownicy PZD. Inwestycja właśnie dobiega końca. Wyremontowano ponad 200 metrów chodnika, wyregulowano także krawężniki i udrożniono kanalizację deszczową. Zadanie kosztowało ok. 30 tys. zł.
Komentarze   

julek.b Permalink5 +6 julek.b
RE: Nie chcieli czekać w nieskończoność…
NIECH POWIEDZĄ NA ILE ZADŁUŻYLI GMINE A NIE NA FOTO SIE PROMÓJA ,,PO,, SIE SKOŃCZYŁA POLACY ZNÓW SA U WŁADZI I ICH ROZLICZĄ
2016-06-05 23:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Tytus Permalink4 +6 Tytus
RE: Nie chcieli czekać w nieskończoność…
Cytuję Tytus:
Brawo Chlopaki !!

Nie ma to jak promowanie się za wszelką cenę .To może już nie wystarczyć w ponownych wyborach.
2016-06-05 12:04 Cytować Zgłoś administratorowi
narcyz Permalink3 +11 narcyz
Kto to zatwierdził?
Super!
Tylko jak zwykle oby jak najtaniej, a gdzie odwodnienie drogi? Zapraszam po deszczu, kolejny taki pomnik jest przy wjeździe do Kondratowic od Białobrzezia, zrobili chodnik ale odwodnienia nie, taniej, kostka podmyta doły coraz większe, ale co tam wstęga przecięta no i fotka tez jest.
2016-05-30 08:56 Cytować Zgłoś administratorowi
gucio Permalink2 -13 gucio
Nie chcieli czekać w nieskończoność…
Brawo Gmina Kondratowice i Wójt Bochnak. Nie to co w Borowie :( - dziadostwo
2016-05-29 20:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Tytus Permalink1 -15 Tytus
Sukces
Brawo Chlopaki !!
2016-05-29 12:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.