Wójt Kondratowic Wojciech Bochnak i sekretarz gminy Tomasz Gracz pokazują efekty remontu chodnika przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach
Wójt Kondratowic Wojciech Bochnak i sekretarz gminy Tomasz Gracz pokazują efekty remontu chodnika przy ul. Słowiańskiej w Kondratowicach
Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął się remont chodnika na ul. Słowiańskiej w Kondratowicach. O to zadanie zabiegało dwóch radnych – Tadeusz Woszczak i Henryk Jasion. Chodnik był już bardzo zdegradowany. Ulica Słowiańska jest pod zarządem Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie.
Mieszkańcy zdawali sobie sprawę, że na remont chodnika mogą jeszcze długo poczekać. Podjęli więc decyzję, że na ten cel przeznaczą pieniądze z funduszu sołeckiego. I tak się stało. Gmina Kondratowice pozyskała materiał, natomiast remontem zajęli się pracownicy PZD. Inwestycja właśnie dobiega końca. Wyremontowano ponad 200 metrów chodnika, wyregulowano także krawężniki i udrożniono kanalizację deszczową. Zadanie kosztowało ok. 30 tys. zł.
UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
julek.b
RE: Nie chcieli czekać w nieskończoność…
NIECH POWIEDZĄ NA ILE ZADŁUŻYLI GMINE A NIE NA FOTO SIE PROMÓJA ,,PO,, SIE SKOŃCZYŁA POLACY ZNÓW SA U WŁADZI I ICH ROZLICZĄ
0
Gravatar
Tytus
RE: Nie chcieli czekać w nieskończoność…
Tytus powiedziała :
Brawo Chlopaki !!
Nie ma to jak promowanie się za wszelką cenę .To może już nie wystarczyć w ponownych wyborach.

0
Gravatar
narcyz
Kto to zatwierdził?
Super!Tylko jak zwykle oby jak najtaniej, a gdzie odwodnienie drogi? Zapraszam po deszczu, kolejny taki pomnik jest przy wjeździe do Kondratowic od Białobrzezia, zrobili chodnik ale odwodnienia nie, taniej, kostka podmyta doły coraz większe, ale co tam wstęga przecięta no i fotka tez jest.
0
Gravatar
gucio
Nie chcieli czekać w nieskończoność…
Brawo Gmina Kondratowice i Wójt Bochnak. Nie to co w Borowie :( - dziadostwo
0
Gravatar
Tytus
Sukces
Brawo Chlopaki !!
0

Przeczytaj także