Na drodze powiatowej w Chociwelu (na wysokości przystanku autobusowego w kierunku Górca) na kierowców czyha potężna dziura. O ubytku w drodze poinformował nas dziś (tj.2 czerwca) Czytelnik, który po najechaniu na nią poważnie uszkodził dwie felgi w swoim samochodzie. Jak powiedział, o zdarzeniu została poinformowana policja oraz Powiatowy Zarząd Dróg.
Mężczyzna szacuje szkody na 1500 złotych.

Komentarze   

no problem Permalink14 +1 no problem
RE: Uwaga na potężną dziurę w Chociwelu!
W lokalnej gazecie ukazał się artykuł-ostrzeżenie o dziurawej drodze, drogowcy postawią znak "uszkodzona nawierzchnia" (może już jest - nie wiem) i po problemie! Aż chce się zacytować klasyka: "nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?". Eeech... to Polska właśnie...
2021-06-07 15:14 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink13 +4 ..
Do tego dorzucić jeszcze dziury na drodze ze Strzelina do Mańczyc i z Mańczyc do Rochowic, śliczną drogę ze Strzelina przez Dębniki na Biały Kosciół i drogi w samym mieście Strzelin m.in piękna ulica Wolności :D
2021-06-03 14:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Brykiet Permalink12 -7 Brykiet
Ja tak troszeczkę uważam że to takie czepianie się troszeczkę. Jakie mamy drogi każdy widzi i dziury omija. A za wsadzanie gaśnicy w dziury powinien być mandacik :-)
2021-06-03 14:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Ernest Permalink11 +4 Ernest
Takie mamy drogi jakie ich młodzieży chowanie. Ot co, powiedział ja co wiedział.
2021-06-02 23:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Pędzel Permalink10 +1 Pędzel
No no
Do tej drogi powinien dorzucić się McCain i Agro Polen bo to ich sprzęty niszczą drogi....
2021-06-02 19:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Liepski Permalink9 +4 Liepski
Rxf
Gdzie ty masz tutaj zakaz dzbanie

Tam żadnego zakazu nie ma...
2021-06-02 18:58 Cytować Zgłoś administratorowi
00294 Permalink8 -8 00294
Na obu zdjęciach nie widać żadnego samochodu osobowego prócz ciężarówki w oddali na pierwszym zdjęciu jeśli to temu kierowcy coś się stało to powinni mu dosrać jeszcze mandat za wjechanie pod zakaz
2021-06-02 18:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Liepski Permalink7 0 Liepski
Guruuu
Ja uważam że w chociwelu powinni zwinąć asfalt i dać kostkę to jest nieśmiertelne i pancerne
2021-06-02 14:54 Cytować Zgłoś administratorowi
King kong Permalink6 +4 King kong
Fgv
Jest jak jest jest pięknie to polska też w tą dziurę wjechałem będę zgłaszał bo kierownica myślałem że mi wyskoczy
2021-06-02 14:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Kisioo Permalink5 +4 Kisioo
Murek
Do żarzadcy weź się do roboty a nie tylko pierdzicie w stołki za nasze grube podatki
2021-06-02 14:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.