W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących przyczynić się do ustalenia widocznego na zdjęciu sprawcy prosimy o bezpośredni kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie tel. 47 87 23 210, 607 996 007
Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie publikuje wizerunek sprawcy kradzieży samochodu Volkswagen Polo 1,4 KAT , rok produkcji 2001, koloru srebrnego.
Pojazd skradziony został w dniu 22.01.2022 roku w miejscowości Przeworno, pow. strzeliński, woj. dolnośląskie. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy prosimy o bezpośredni kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie tel. 47 87 23 210, 607 996 007.
Policja przy wskazaniu sprawcy, gwarantuje anonimowość.
KPP Strzelin


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Poszukiwany sprawca kradzieży samochodu
ANTYOBYWATEL powiedziała :
Na rudego nie ma bata
ale jest policja. wygląda na to że inastraniec pojechał w kierunku ukrainy a po drodze zatankował ze 3 razy za darmo. fabryka w przewornie odmówiła mu zatrudnienia a on nie miał za co wrócić do domu.

0
Gravatar
ANTYOBYWATEL
No no
Na rudego nie ma bata
0
Gravatar
spajker.
RE: Poszukiwany sprawca kradzieży samochodu
20to letnie polo 1,4. hm.....yeti mawiał że jak kraść to miliony jak żygać to schabowymi a jak chędożyć to księżniczki. ten koleś na zdjęciu nie jest mieszkańcem miasta i wpadnie w ciągu 2 tygodni.stawiam na to że to inastraniec. trzeba zrobic przegląd budów / fabryk i będzie szybko.
0
Gravatar
cześ
RE: Poszukiwany sprawca kradzieży samochodu
Rudy - i wszystko jasne :D
0

Przeczytaj też