Niedawno 42–letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego zawiadomił policję, że został pobity przez znane mu osoby. Byli to 27–letni mężczyzna i 40-letnia kobieta (oboje mieszkańcy powiatu strzelińskiego). Napastnicy bili i kopali poszkodowanego po całym ciele. Zdarzenie miało miejsce w Strzelinie.
Skutkiem ataku było spowodowanie u zaatakowanego obrażeń prawej ręki i pleców. W trakcie bicia jeden z napastników uderzył poszkodowanego butelką w głowę, powodując rozcięcie. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzonemu musiała być udzielona pomoc medyczna. Po zgłoszeniu zajścia policjanci zatrzymali sprawców i doprowadzili na teren jednostki w Strzelinie, gdzie przeprowadzili wobec nich odpowiednie czynności procesowe.

Komentarze   

ANTYOBYWATEL Permalink4 +1 ANTYOBYWATEL
Ha
Kiedyś,dawno temu staliśmy w ok 11 osób na klombach na rynku z browarami to tylko policja okrążała rynek że trzy razy,bo było nas za dużo. A pewnego razu wracałem z grubej imprezy w czasach kiedy to postanowili zamontować miejski monitoring. Przycupłem na ławce i za 5 minut miałem radiowóz na karku.zakończyło się kłótnią i oczywiści mandatem. Tak działa policja.
Jak za duże zgromadzenie to tylko obserwują,a do jednego to od razu....
2022-07-03 06:50 Cytować Zgłoś administratorowi
spjker. Permalink3 -1 spjker.
RE: Jeden z napastników uderzył 42-latka butelką w głowę
Cytuję cześ:
Cytuję spjker.:
podoba mi się prrawo w iranie. prawo hammurabiego. prawo wzajemności. w iranie koleś oblał twarz swojej żony kwasem. sąd wymierzył mu karę chluśnięcia kwaesem w jego twarz. kat wykonał wyrok. jeszcze na początku 20go wieku w szwecji za kradzież obcinano dłoń i taki złodziej był już naznaczony a nie anonimowy i zdolny do dalszych kradzieży. tacy jurni napastnicy kopiący leżącego powinni zostać skopani i solidnie pobici zaraz po przewiezieniu na komisariat. ta sprawa zakończy się niczym bo sprawa musi iść z oskarżenia prywatnego a tego ofiara nie zrobi.

oj chyba troszkę odleciałeś :D

to działa. przemo jest tego dowodem. przemo nie rozumiał zasad współżycia społecznego nie rozumiał poleceń wydawanych mu w języku polskim ale zrozumiał język pałki tonfa.
2022-07-01 07:43 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink2 0 cześ
Cytuję spjker.:
podoba mi się prrawo w iranie. prawo hammurabiego. prawo wzajemności. w iranie koleś oblał twarz swojej żony kwasem. sąd wymierzył mu karę chluśnięcia kwaesem w jego twarz. kat wykonał wyrok. jeszcze na początku 20go wieku w szwecji za kradzież obcinano dłoń i taki złodziej był już naznaczony a nie anonimowy i zdolny do dalszych kradzieży. tacy jurni napastnicy kopiący leżącego powinni zostać skopani i solidnie pobici zaraz po przewiezieniu na komisariat. ta sprawa zakończy się niczym bo sprawa musi iść z oskarżenia prywatnego a tego ofiara nie zrobi.

oj chyba troszkę odleciałeś :D
2022-07-01 07:07 Cytować Zgłoś administratorowi
spjker. Permalink1 +2 spjker.
2022-06-30 20:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.