Funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP w Strzelinie włączyli się do ogólnopolskich działań kampanii „Stop Wariatom Drogowym”. W sobotę, 29 sierpnia, na ulicach Strzelina z wolontariuszem PZU podczas kontroli drogowych rozdawali serduszka z treścią kampanii: „KOCHASZ? POWIEDZ STOP WARIATOM DROGOWYM”. Kierowcy bardzo pozytywnie odbierali przesłanie kampanii.

Komentarze   

AntyPolityk Permalink4 +1 AntyPolityk
RE: Stop wariatom!
włączyli sie do działań dobre to ich praca więc.... nie rozumiem raz wyjechali na ulice i już w gazecie czemu innych ludzi nie pokażecie np. piekarzy jak pieką chleb z polskich zbóż czym się różnią bo nie noszą munduru ?
2015-09-03 17:36 Cytować Zgłoś administratorowi
do Natalki Permalink3 +2 do Natalki
RE: Stop wariatom!
Art. 5. 1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani stosować się do poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem lub uprawnione do jego kontroli, sygnałów świetlnych oraz znaków drogowych, nawet wówczas, gdy z przepisów ustawy wynika inny sposób zachowania niż nakazany przez te osoby, sygnały świetlne lub znaki drogowe.
2015-09-02 21:32 Cytować Zgłoś administratorowi
o!! Permalink2 0 o!!
RE: Stop wariatom!
smiertelny wypadek w Kazanowie
gazetawroclawska.pl/.../...
2015-09-01 11:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Natalia Permalink1 +2 Natalia
RE: Stop wariatom!
Mam pytanie, zdjęcie zostało zrobione na ulicy Wojska Polskiego na wysokości składu węgla, a tam jest zatoczka autobusowa oznaczona znakiem "D-15 przystanek autobusowy"
A jak wiadomo z kodeksu drogowego:
Art. 49. 1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
9) w odległości mniejszej niż 15 m od słupka lub tablicy oznaczającej przystanek, a na przystanku z zatoką — na całej jej długości;

A wiec czy legalne jest zatrzymywanie kierowców przez policję i kierowanie ich na zatokę autobusową?
2015-09-01 10:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.