W ostatnim czasie policjanci zatrzymali wielu nietrzeźwych kierowcówTo był kolejny tydzień, w którym strzelińska policja zatrzymała wielu nietrzeźwych kierowców.

W poniedziałek, 19 stycznia, na ul. Oławskiej w Strzelinie policjanci  zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego, który w wydychanym powietrzu miał ponad pół promila alkoholu. Dwa dni później, 21 stycznia, funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali w Kazimierzowie nietrzeźwego, który kierował pojazdem marki Fiat.  45-latek miał ponad pół promila alkoholu.
22 stycznia w Jędrzychowicach policjanci KPP Strzelin skontrolowali kierowcę samochodu marki Renault, który  również był pod wpływem alkoholu. 42-latek jest mieszkańcem Wrocławia.
Do kolejnego zatrzymania doszło w piątek na terenie Wiązowa.  Policjanci PP Wiązów zatrzymali 36-letniego mieszkańca tej miejscowości, który miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Listę zatrzymań zamyka 52-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego. Mężczyzna prowadził samochód marki Opel. Badania wykazały, że zatrzymany ma ponad promil alkoholu.
We wszystkich przypadkach policjanci, po wykonaniu odpowiednich czynności, zwolnili sprawców. Na szczęście, ani razu nie doszło do tragicznych wydarzeń.

Komentarze   

do Młodego Permalink3 +2 do Młodego
RE: Niebezpiecznie na drogach
To chyba Młody nie wyjeżdżasz z miasta. Pewnie stoisz na tym "pięknym rynku" pod budami lansujac się starą łupą bo nie ma kasy na paliwo. Jak bys wyjeżdżał np rano do pracy to byś wiedział, że dosyć często jest "poranne dmuchanie".
2015-02-04 15:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Hubal Permalink2 +9 Hubal
RE: Niebezpiecznie na drogach
Tak , tak - piszesz prawdę, jednak nieco się z nią mijasz, młodzi może tak nie piją ale za to jeżdżą po maryśce i amfie, i stwarzają takie samo niebezpieczeństwo a może nawet większe niż ten z pół promilem.
2015-02-03 17:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Młody Permalink1 +3 Młody
Zawsze młodych...
Strzelińska policja zawsze nalatuje na młodych, którzy raczej stracic prawka nie chcą więc są trzeźwi...dostają śmieszne kwity za brak gaśnicy albo trójkąta zamiast brać na kontrole osoby starsze. Nie sprawdzajcie wszystkiego tylko prości prawo jazdy i stan trzeźwości, tym sposobem skontrolujecie bardzo dużą ilość...Rogatki trzeźwości słyszał ktoś o czymś takim u nas w powiecie?? bo ja nie...a może warto by było?

Panie Komendancie.
Do Pana kieruję ten post, ponieważ na prawdę liczba pijanych w naszym powiecie jest zastraszająca organizujcie w końcu jakieś kontrole trzeźwości a nie tylko osób które jadą sportowym samochodem trzepiemy wszytsko...
2015-02-03 15:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.