W dzisiejszym wydaniu powiatowego tygodnika piszemy o bardzo trudnej historii, jaka dotknęła rodzinę pewnego zmarłego. Choć zmarły był jeden, do spotkały go dwa pogrzeby.
Publikujemy pełną listę kandydatów z naszego powiatu, którzy będą się ubiegali o mandat posła. Mieszkańcy jednej ze wspólnot przy ul Okrzei, od lat mają poważny problem. Na czym on polega? Piszemy o tym na str. 8. Sporo informacji dotyczy planowanych remontów dróg. Pokazujemy też kuriozalne sytuacje związane z kampanią wyborczą.
W dzisiejszym numerze rozpoczynamy nowy dział pt. Lekarz radzi. Znajdziecie także relacje z niektórych zebrań wiejskich, na których dzielono fundusze sołeckie.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

spajker Permalink1 0 spajker
RE: W najnowszym Słowie najnowsze informacje
OLIMP. uprzejmie informuję że jeszcze nie umarłem i nadal prowadzę zakład pogrzebowy. Zapraszamy do umierania w dniach od pn do piątku w godzinach 8-16:00

jakość usług Olimpu jest warta polecenia aczkolwiek brzmi to sarkastycznie.
widzę że prześladują ją i pracownicy i konkurencja
2019-09-18 10:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.