Oddajemy do Waszych rąk pierwszy tegoroczny numer Słowa Regionu. Dziś opisujemy wydarzenie, w którym chwile grozy przeżyli stomatolog i pacjenci czekający na wizytę. Znacznie gorzej skończyło się wydarzenie drogowe w Krzepicach, gdzie śmierć poniosła piesza. Niewątpliwie zaskoczeniem dla wielu jest rezygnacja z pracy prezesa ZWiK, który kierował tą jednostką przez wiele lat. Co było powodem? Koniec roku był bardzo pracowity dla radnych. We wszystkich samorządach podjęto dużo różnych decyzji, niekiedy bardzo kontrowersyjnych i wzbudzających komentarze mieszkańców. Wracamy do gospodarki śmieciowej gminy Strzelin. Co nas czekać będzie w tym roku? Złe wieści czekają wędkarzy, którzy wędkowali nie tylko „wokół komina”. Pełne ręce roboty w okresie świąteczno-noworocznym mieli zarówno policjanci jak i strażacy. O szczegółach piszemy w naszych kronikach.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink3 0 spajker.
RE: Przyszedł z siekierą do stomatologa
Cytuję TruckdriverDST:
I bardzo dobrze. Zapewne większość chciałaby uzyskać informacje który to gabinet stomatologiczny odwala taką lipę.

mężczyźni muszą uważać bo zawsze noszą ze sobą narzędzia gwałtu i idąc do stomatologa jaja trzeba zostawić w domu.
2022-01-06 09:49 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink2 0 TruckdriverDST
RE: Przyszedł z siekierą do stomatologa
I bardzo dobrze. Zapewne większość chciałaby uzyskać informacje który to gabinet stomatologiczny odwala taką lipę.
2022-01-05 16:17 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Przyszedł z siekierą do stomatologa
przyszedł z siekierą do stomatologa i mówi - proszę mnie obsłużyć ale mam własne narzędzia.
2022-01-05 10:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.