Gmina Przeworno otrzymała ponad 6,5 mln złotych dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych. Jak to w życiu bywa, każdy sukces ma wielu ojców, a porażka zawsze jest sierotą. Dlaczego o tym wspominamy? Okazuje się, że zasługę w tym zakresie przypisuje sobie zarówno Urząd Gminy w Przewornie, z wójtem na czele jak i przewodniczący Rady Gminy Przeworno, z grupą radnych. Jak jest w rzeczywistości?
O tym szeroko piszemy w dzisiejszym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

.... Permalink12 0 ....
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Cytuję Historyk:
Cytuję pol:
Kto załatwił? Polski podatnik który ledwo wiąże koniec z końcem. A oni i tak pieniądze wydadzą i [censored] zrobią. Pamiętajcie że wszystkie inwestycje są z kieszeni polskiego podatnika.

O to to.


Jak to czyja to zasługa? Polskiego Łagru
2021-11-12 12:49 Cytować Zgłoś administratorowi
nikt Permalink11 +1 nikt
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Przeworno to stan umysłu. Może jakiś dodatkowe jezioro bez wody, albo wieżę widokową z której nic nie widać bo za niska? Polna droga do nikąd za 600 000 też od bidy może być .
2021-11-07 05:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Jurek Permalink10 -3 Jurek
Oo
Jozek T.. I Kaminxsski

Z
AzZalatwili. 6.5
2021-11-06 20:01 Cytować Zgłoś administratorowi
XD Permalink9 0 XD
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Cytuję MARIA M:
Przeczytaj dokładnie artykuł - ten Pan się na nikogo nie powoływał tylko podziękował za wsparcie a to jest różnica, nie ma tam ani słowa że ktoś coś załatwiał. Myśle że za taki artykuł powinien podać autora oraz rozmówcę do sądu o zniesławienie dobrego imienia wreszcie może się skończą układziki w naszej gminie.

Cytuję XD:
O tym że nie ma innej niż oficjalna droga załatwiania dotacji i rozpatrywania wniosków wie nawet zwykły Stażysta w Urzędzie. Jeśli ktoś oficjalnie powołuje się na jakichś osób wsparcie to może narobić sobie poważnego kłopotu i osobom które wymienia.

Tylko podziękował :lol: :lol: :lol: Też mi się wydaje, że nie załatwił :lol: :lol: :lol: ale za co te gratulacje, za podziękowanie tylko :eek:
2021-11-06 15:07 Cytować Zgłoś administratorowi
MARIA M Permalink8 -2 MARIA M
Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Przeczytaj dokładnie artykuł - ten Pan się na nikogo nie powoływał tylko podziękował za wsparcie a to jest różnica, nie ma tam ani słowa że ktoś coś załatwiał. Myśle że za taki artykuł powinien podać autora oraz rozmówcę do sądu o zniesławienie dobrego imienia wreszcie może się skończą układziki w naszej gminie.

Cytuję XD:
O tym że nie ma innej niż oficjalna droga załatwiania dotacji i rozpatrywania wniosków wie nawet zwykły Stażysta w Urzędzie. Jeśli ktoś oficjalnie powołuje się na jakichś osób wsparcie to może narobić sobie poważnego kłopotu i osobom które wymienia.
2021-11-05 12:33 Cytować Zgłoś administratorowi
XD Permalink7 +5 XD
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
O tym że nie ma innej niż oficjalna droga załatwiania dotacji i rozpatrywania wniosków wie nawet zwykły Stażysta w Urzędzie. Jeśli ktoś oficjalnie powołuje się na jakichś osób wsparcie to może narobić sobie poważnego kłopotu i osobom które wymienia.
2021-11-05 01:20 Cytować Zgłoś administratorowi
POL2 Permalink6 -3 POL2
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Ja nie wiem kto tu jest bardziej nie kompetentny
Pan na zdjęciu czy Pan który tak to opisał
2021-11-04 17:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Łukasz Permalink5 -1 Łukasz
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
Jasne ze nikt z nich nie załatwił
Stan naszych dróg, oraz medii zrobi to sam..
Żałosne jest przypisywanie sobie takiego czegoś, i jeszcze artykuł.. hola hola za wczas proszę zbastowac

Radi jak z każdej gminy w Polsce napisali wniosek i tyle.
2021-11-04 17:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Bujk Permalink4 +9 Bujk
Kasa
Nikt nie załatwił. Pracownicy napisali wniosek,a i tak wszyscy wokoło dostali. Jedni więcej,a drudzy mniej( np. powiat strzeliński). Jednakże teraz prawie wszyscy nastawiają klaty do przypięcia orderów. Ot Wilkowyje!
2021-11-04 13:12 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +2 spajker.
RE: Kto załatwił dofinansowanie na ponad 6,5 mln złotych?
podoba mi się tradycja. tradycja z PRL też mi się podoba. w PRL jak ktoś coś ukradł w firmie to była na to społeczna aprobata i mówiło się że on "wyniósł" a przejawem frajerstwa było nieskorzystanie z okazji bezkarnej kradzieży.
w PRL mówiło się też że ktoś coś załatwił. dzisiaj podobnie.
nikogo nie interesuje dzisiaj ani kiedyś sytuacja taka że ktoś coś zarobił. jak ktoś coś zarobił to i tak ludzie sądzą że ukradł albo skombinował.
słowo zarobił można usunąć z polsczyzny bo i tak nie jest używane. nawet poseł na sejm nie dostaje wynagrodzenia tylko dietę.
2021-11-04 09:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.