Mikołajek potrafi z piłką robić cuda
Strzeliński zawodnik football freestyle Daniel Mikołajek w dniach 5-7 października wziął udział w Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miejscowościach Korzybie i Kępice. Popularny Mikołaj bronił złotego medalu. W tym roku mistrzostwa były również eliminacjami do światowych finałów Red Bull Street Style 2018 w Warszawie.
Do eliminacji w Korzybiu przystąpiło kilkudziesięciu zawodników, a Mikołajek wszedł do finałowej szesnastki z najwyższym numerem. W fazie finałowej łatwo wygrał trzy, pierwsze pojedynki rezultatem 3:0 i dotarł do Strzeliński „Mikołaj” ma na swoim koncie wiele sukcesówstarcia o złoty medal. - W wielkim finale stoczyłem pojedynek z moim dobrym kolegą Bartłomiejem Rakiem. To był naprawdę długi dzień i zmęczenie było widać dosłownie u każdego zawodnika. Popełniłem sporo błędów i jedna dobra runda nie była w stanie uratować całego pojedynku. Ostatecznie w finale przegrałem wynikiem 0:3. Bartłomiej wykonał kawał dobrej roboty i pojedzie na finał Red Bull Street Style. Ja w swojej karierze reprezentowałem Polskę na tym prestiżowym turnieju dwa razy: 2012 r. we Włoszech (4. miejsce) oraz 2016 r. w Anglii (miejsce w czołowej ósemce zawodów) – opowiada Daniel Mikołajek. Strzeliński zawodnik zrezygnował z udziału w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w dniach 20-21 października w Berlinie. – Nie mogłem wziąć udziału w zawodach ze względu na sprawy osobiste. Mam już w swojej kolekcji kilka medali z tych zawodów: srebro z 2013 r., złoto z 2014 r. i brąz z 2015r. 17 listopada czeka mnie turniej Błaszki Cup – dodaje Daniel Mikołajek.
Daniel podczas finałów mistrzostw Polski

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Mikołaj dotarł do finału
no i coś dobrego w strzelinie. ten ostrowski też jakoś dobrze piłkę kopał. on już na emeryturze?
0

Przeczytaj również