Młodzi piłkarze GAP Ślęzy Borów, jako jedyni z powiatu strzelińskiego, w dniach 5-7 lipca rywalizowali w międzynarodowym turnieju piłkarskim Wrocław Trophy. Zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie i sprawdzili się na tle wymagających przeciwników.
Ślęza zgłosiła do rywalizacji trzy drużyny: orlików (trener Mikołaj Mazepa), młodzików (trener Igor Rak) oraz trampkarzy (trener Waldemar Werba). W tym roku odbyła się już 7. edycja Wrocław Trophy. Na 22 boiskach młodzi sportowcy z 200 drużyn reprezentowali 20 krajów, w tym również te spoza Starego Kontynentu. Do Wrocławia przyjechali m.in. piłkarze ze Stanów Zjednoczonych. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Młodzi zawodnicy Ślęzy mierzyli się m.in. z rywalami z: Malty, Irlandii, Czech. Piłkarze z Borowa nie zajęli czołowych miejsc, ale zdobyli cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować podczas rundy jesiennej sezonu 2019/2020.
Trampkarze z Borowa rywalizowali we Wrocław Trophy

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.