Małgorzata Hałas-Koralewska w pełni zasłużyła na tytuł „królowej sztangi”. 31 sierpnia w Czechach, strzelińska sztangistka wzięła udział w turnieju wyciskania sztangi leżąc Xtrifit Bench Press & Deadlift International Cup – Vrchlabi.
Podczas zawodów ustanowiła najlepszy wynik polskiej zawodniczki w historii tego sportu. Małgorzata uzyskała 140 kg, co przy wadze 61,5 kg dało jej aż 153,1 punktów Wilksa. Hałas-Koralewska była bezkonkurencyjna i zasłużenie zgarnęła wór medali. Nasza reprezentantka nie zamierza jednak spoczywać na laurach i nadal ciężko trenuje, żeby poprawić swój rekord życiowy. Podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Moskwie chciałaby wycisnąć 145 kg. Jeśli osiągnęłaby swój cel przy wadze 60 kg, to byłby to najlepszy wynik w historii tej dyscypliny sportowej. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i gratulujemy świetnych wyników.
140 kg pozwoliło zająć I miejsce w międzynarodowych zawodach
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.