Piłkarze Strzelinianki rywalizowali ze Śląskiem Wrocław
Kolejne mecze rozegrali juniorzy młodsi z powiatu strzelińskiego. W 3. kolejce drugiej ligi klasy okręgowej Strzelinianka podejmowała na stadionie przy ul. Staromiejskiej Śląsk Wrocław.
Pojedynek był wyrównany, ale to WKS grał skuteczniej i schodził na przerwę, prowadząc 2:0. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Eryk Wróblewski. Niestety, w doliczonym czasie gry zawodnicy WKS-u dołożyli jeszcze jedno trafienie i wygrali 3:1. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu wrocławian, a podopieczni trenera Maksymiliana Trzynogi przegrali pierwszy pojedynek w sezonie 2019/2020. Lepiej zaprezentowali się piłkarze GAP Ślęza, którzy rywalizują w czwartej lidze „okręgówki”. W sobotę piłkarze z Borowa mierzyli się na wyjeździe ze Skrą Wojnowice. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0 po trafieniu Mikołaja Zielińskiego. Chwilę po wznowieniu gry zawodnik gospodarzy przypadkowo umieścił piłkę we własnej bramce. Z każdą minutą Ślęza przejmowała większą kontrolę nad pojedynkiem. Z kolejnych bramek dla Borowa cieszyli się Wojciech Widziak i ponownie Mikołaj Zieliński, Przeciwników stać było jedynie na gola honorowego w ostatnich minutach starcia. Ślęza wygrała zasłużenie 4:1.Był to pierwszy mecz juniorów z Borowa w rundzie jesiennej.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.