Młodzi piłkarze Strzelinianki do rundy wiosennej będą się przygotowywać w Hiszpanii. Po raz pierwszy klub z naszego powiatu wybiera się na tak daleko na obóz. Zimą kluby z Ekstraklasy wyjeżdżają do ciepłych krajów szlifować formę i ich śladem podążą gracze ze Strzelina.
Na ośmiodniowe zgrupowanie do Costa Brava pojedzie 49 osób, w tym trenerzy i opiekunowie. Zawodnicy trenować będą dwa razy dziennie na dobrze przygotowanym kompleksie boisk, a dodatkowo rozegrają gry kontrolne z hiszpańskimi rówieśnikami. Będzie także czas na plażowanie, zabawę oraz zwiedzanie, m.in. stadionu Barcelony. Koszt wyjazdu, z wyżywieniem, transportem i zakwaterowaniem, wynosi 1800 zł od osoby. Wyjazd zaplanowano na pierwszy tydzień ferii. W treningach będą mogły brać udział osoby w wieku 8-14 lat. Istnieje też możliwość wyjazdu rodziców. Pozostały ostatnie wolne miejsca. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 507 82 80 03.


Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.