Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Olimpia Podgaj to jedyny zespół piłkarski z powiatu strzelińskiego, który występuje we wrocławskiej klasie okręgowej seniorów. Jak jesienią radzili sobie gracze z gminy Kondratowice?
W sezonie 2018/2019 nasz powiat w „okręgówce” reprezentowały dwa kluby Strzelinianka i Olimpia. Jesienią na wyższym szczeblu rozgrywkowym pozostali jedynie gracze z Podgaju. W lecie w zespole doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Zespół opuścili m.in.: Dawid Woźniak (Ludów Śląski), Maksymilian Gralec (wypożyczenie do Orła Ząbkowice Śląskie) oraz Andrzej Gralec, który po latach wrócił do Czarnych Kondratowice. Działacze musieli szukać godnych następców. Woźniaka zastąpił w bramce Tomasz Pełka, który w przeszłości reprezentował Czarnych Kondratowice, a ostatnio Zielonych Łagiewniki. Nowymi graczami Olimpii zostali także: Mateusz Chołuj (Kamieniec Ząbkowicki), Piotr Mularczyk (Starczówek), Radosław Wandzel (Unia Bardo), Mateusz Winczura (młodzieżowe drużyny Śląska Wrocław). W zespole udało się zatrzymać liderów, Radosława Grzywniaka i Daniela Kożuchowskiego.
Niestety, Olimpia sezon 2019/2020 rozpoczęła od falstartu – porażki 0:8 z Odrą Malczyce. Dodatkowo ekipa została wyeliminowana z okręgowego Pucharu Polski przez beniaminka klasy A z Ludowa Śląskiego.
Cały artykuł w aktualnym wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

Komentarze   

Gosc Permalink4 0 Gosc
sukces
sukces jest taki ze krysztalowy banas przeznacztl dodatkowe pieniadz na swoj klub dla 20 zawodnikow a nie ma pieniedzy na zakup pomp dla 2500 mieszkancow
2020-01-21 20:40 Cytować Zgłoś administratorowi
GOŚĆ Permalink3 +1 GOŚĆ
...
Pyta pan co takiego odważnego zrobił pan redaktor? Odpowiadam - napisał artykuł o sukcesie Olimpii Podgaj.
Może lody zostaną przełamane ( mimo zimy)?
2020-01-21 20:01 Cytować Zgłoś administratorowi
CZYTELNIK Permalink2 0 CZYTELNIK
JEST SUKCES
Odwagi...? Niby co takiego odważnego zrobił pan redaktor?
2020-01-21 11:52 Cytować Zgłoś administratorowi
GOŚĆ Permalink1 +6 GOŚĆ
Podwójne gratulacje
Olimpii Podgaj gratuluję sukcesu, a panu redaktorowi Radosławowi odwagi...
Dziękuję
2020-01-21 11:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz