Drużyna orlików Strzelinianki, której trenerem jest Krzysztof Rogan, wzięła udział w jednym z największych turniejów piłkarskich w naszym kraju – Zdolny Śląsk. Strzelińscy piłkarze zaprezentowali się bardzo dobrze i pierwsze swoje pojedynki wygrali efektownie: 10 z Football Academy Wrocław i 10:1 z AP Kamienna Góra.
W meczu o pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału, Strzelinianka rywalizowała z jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa, czyli FC Wrocław Academy. Po zaciętym pojedynku, przeciwnicy zwyciężyli 5:3. Później Strzelinianka pokonała AP Łużyce Lubań 5:3, przegrała 3:4 z UKS-em 7 Bielawa i zremisowała 4:4 z Football Academy Głogów. – Ostatecznie nasz zespół sklasyfikowany został na siódmej pozycji – mówi trener Krzysztof Rogan. – To bardzo dobry wynik, ponieważ w turnieju rywalizowały bardzo mocne drużyny. Czujemy lekki niedosyt, ponieważ tylko dwie bramki dzieliły nas od tego, żeby powalczyć o strefę medalową – dodaje trener Strzelinianki. Strzelińskie orliki w ostatnim czasie rozegrały także sparingi z Sokołem Marcinkowice oraz GAP Ślęzą Borów. Towarzyskie mecze z Sokołem mają za sobą także drużyny skrzatów i żaków.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.