Ponad dwustu biegaczy we wrześniu 2019 roku wzięło udział w VIII edycji Biegu Wzgórz Strzelińskich „Strzelińska dziesiątka”.
Podium kategorii open zdominowane zostało przez reprezentantów Kenii, a najszybszy okazał się Nelson Kipkogei Cherutich. Najszybszym zawodnikiem z powiatu strzelińskiego był Mateusz Głód, drugi był Jakub Stanik, a trzeci Marcin Małyszek. W kategorii zawodniczek z powiatu strzelińskiego bezkonkurencyjna okazała się Agata Knofel-Laszczyńska. Gmina Strzelin oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne 27 września 2020 roku zorganizują już dziewiątą edycję strzelińskiego biegu. Trasa tradycyjnie liczyć będzie 10 km, a zawodnicy wystartują o godz. 13:30. Wkrótce ruszą zapisy, a my podamy Państwu więcej szczegółów dotyczących tej imprezy.

Komentarze   

nikt Permalink3 +2 nikt
RE: Znamy termin Strzelińskiej Dziesiątki?
Cytuję Wieśniak:
Jestem zdgustowany udziałem w tym skromnym, lokalnym biegu afrykanów. Oni kasują wszystkich, żyją z nagród w takich biegach, a właściwie ich ,,menadżer". Regulamin biegu powinien zostać zmieniony.

wystarczy zrezygnować z nagród pieniężnych na rzecz np. weekendu w Białym Kościele i po kłopocie :lol:
2020-02-12 20:21 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +1 spajker.
Cytuję Wieśniak:
Jestem zdgustowany udziałem w tym skromnym, lokalnym biegu afrykanów. Oni kasują wszystkich, żyją z nagród w takich biegach, a właściwie ich ,,menadżer". Regulamin biegu powinien zostać zmieniony.

w afryce murzyn każdego dnia idzie/biegnie 30-40 kilometrów po wodę, po żywność. 30 km tam i 30 km z powrotem. taki zwykły koleś z biednej etiopii albo z megabiednej erytrei czyli dawnej etiopii to maraton robi swobodnym lolem bo w afryce każdego dnia musi przed lwem uciekać i mu się udaje.
zawody w biegach i w boksie powinny mieć kategorie dla białych i dla murzynów.
zawody w szachach podobnie. rasa murzynów ma inną budowę korpusu i głowy. oni wygrają wszystko co wymaga biegania siły i sprytu jak w boksie, koszykówce. w strongmanach w noblu itd to już lipa tam nawet nie startują.
mały cygan otworzy twoje drzwi agrafką szybciej niż ty oryginalnym kluczem.
mistrz korupcji w strzelinie też zawsze na podium.
2020-02-12 16:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Wieśniak Permalink1 +2 Wieśniak
2020-02-11 15:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.