Dziewiąta edycja biegu odbędzie się 27 września
Ponad dwustu biegaczy we wrześniu 2019 roku wzięło udział w VIII edycji Biegu Wzgórz Strzelińskich „Strzelińska dziesiątka”.
Podium kategorii open zdominowane zostało przez reprezentantów Kenii, a najszybszy okazał się Nelson Kipkogei Cherutich. Najszybszym zawodnikiem z powiatu strzelińskiego był Mateusz Głód, drugi był Jakub Stanik, a trzeci Marcin Małyszek. W kategorii zawodniczek z powiatu strzelińskiego bezkonkurencyjna okazała się Agata Knofel-Laszczyńska. Gmina Strzelin oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne 27 września 2020 roku zorganizują już dziewiątą edycję strzelińskiego biegu. Trasa tradycyjnie liczyć będzie 10 km, a zawodnicy wystartują o godz. 13:30. Wkrótce ruszą zapisy, a my podamy Państwu więcej szczegółów dotyczących tej imprezy.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
nikt
RE: Znamy termin Strzelińskiej Dziesiątki?
Wieśniak powiedziała :
Jestem zdgustowany udziałem w tym skromnym, lokalnym biegu afrykanów. Oni kasują wszystkich, żyją z nagród w takich biegach, a właściwie ich ,,menadżer". Regulamin biegu powinien zostać zmieniony.
wystarczy zrezygnować z nagród pieniężnych na rzecz np. weekendu w Białym Kościele i po kłopocie lol

0
Gravatar
spajker.
RE: Znamy termin Strzelińskiej Dziesiątki?
Wieśniak powiedziała :
Jestem zdgustowany udziałem w tym skromnym, lokalnym biegu afrykanów. Oni kasują wszystkich, żyją z nagród w takich biegach, a właściwie ich ,,menadżer". Regulamin biegu powinien zostać zmieniony.
w afryce murzyn każdego dnia idzie/biegnie 30-40 kilometrów po wodę, po żywność. 30 km tam i 30 km z powrotem. taki zwykły koleś z biednej etiopii albo z megabiednej erytrei czyli dawnej etiopii to maraton robi swobodnym lolem bo w afryce każdego dnia musi przed lwem uciekać i mu się udaje.zawody w biegach i w boksie powinny mieć kategorie dla białych i dla murzynów.zawody w szachach podobnie. rasa murzynów ma inną budowę korpusu i głowy. oni wygrają wszystko co wymaga biegania siły i sprytu jak w boksie, koszykówce. w strongmanach w noblu itd to już lipa tam nawet nie startują. mały cygan otworzy twoje drzwi agrafką szybciej niż ty oryginalnym kluczem.mistrz korupcji w strzelinie też zawsze na podium.

0
Gravatar
Wieśniak
RE: Znamy termin Strzelińskiej Dziesiątki?
Jestem zdgustowany udziałem w tym skromnym, lokalnym biegu afrykanów. Oni kasują wszystkich, żyją z nagród w takich biegach, a właściwie ich ,,menadżer". Regulamin biegu powinien zostać zmieniony.
0

Przeczytaj również