Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
W styczniu klub siatkarski UKS Tygrysy Strzelin powołał nowy zarząd. Nowym prezesem został Piotr Charęza, który zastąpił Zdzisława Macelucha. Nowym sekretarzem klubu wybrano Grzegorza Świrskiego. Jest on także kapitanem seniorskiego zespołu rywalizującego w trzeciej lidze.
Wcześniej funkcję sekretarza pełnił Paweł Mihułka, który teraz został członkiem zarządu. Skład władz klubu Tygrysy uzupełnili jeszcze dwaj członkowie zarządu: Łukasz Merończyk oraz były prezes UKS-u Zdzisław Maceluch.

Stawiają na szkolenie dzieci i młodzieży
Piotr Charęza opowiedział nam o planach zarządu na najbliższe miesiące. - Chcemy stawiać na szkolenie dzieci i młodzieży. Nie zapominamy także o naszych seniorskich ekipach. Zależy nam na tym, żeby Strzelin nadal był reprezentowany w trzeciej lidze kobiet i mężczyzn – mówi nowy prezes Tygrysów. – Należymy do czołówki trzeciej ligi seniorów. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się nam awansować na wyższy szczebel rozgrywek. Niestety nie mamy następców obecnych zawodników i musimy szukać siatkarzy w innych powiatach. Chcemy szkolić dzieci w naszym regionie oraz stworzyć im warunki, żeby przechodzili kolejne kategorie wiekowe, a później trafiali do pierwszej, seniorskiej drużyny. Mocno stawiamy także na siatkówkę plażową. Tygrysy są znane w Polsce z dobrych występów na piasku – dodaje Piotr Charęza.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".
Dodaj komentarz