Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej piłkarzy z powiatu strzelińskiego za nami. W miniony weekend rozegrano pierwsze, zimowe gry kontrolne. W sobotę, 1 lutego, Strzelinianka mierzyła się z Odrą Malczyce.
Rywale występują we wrocławskiej klasie okręgowej. Po raz pierwszy strzeliński zespół z ławki trenerskiej poprowadził Kornel Sagan. W drużynie ze Strzelina wystąpiło aż sześciu testowanych graczy, z czego czterech rozpoczęło mecz w pierwszym składzie. W Strzeliniance wystąpił m.in. Arkadiusz Półchłopek, który ostatnio rywalizował w Ludowie Śląskim, a w przeszłości zdobywał gole w pierwszej lidze dla MKS-u Kluczbork. Pozostali testowani gracze pochodzą spoza powiatu strzelińskiego i występowali w niższych klasach rozgrywkowych. Testowano m.in. nowego golkipera. To był wyrównany pojedynek, który zakończył się remisem 1:1. Przeciwnicy objęli prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, a do remisu doprowadził w ostatniej akcji meczu Rafał Leoszkiewicz. W niedzielę, 2 lutego towarzysko zmierzyły się ekipy z Kuropatnika i Pęcza. Korona całkowicie zdominowała Gromnik i wygrała efektownie 6:0. Już po pierwszej połowie Koroniarze prowadzili różnicą trzech goli. Na listę strzelców wpisywali się: Łukasz Chałubek, Piotr Dubaniowski, Jacek Dubaniowski, Tomasz Pater, Bartek Tomaś i Michał Laskowski. W najbliższy weekend planowane są kolejne gry kontrolne z udziałem ekip z naszego regionu.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.