W sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie rozegrano Licealiadę w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiły szkoły ponadpodstawowe z gminy Strzelin.
Na parkiecie mierzyły się po trzy drużyny chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji przystąpili młodzi piłkarze, z których część trenuje w takich klubach jak: Strzelinianka, czy Gromnik Kuropatnik. W kategorii dziewcząt najlepszy okazał się Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie, który na podium wyprzedził Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie oraz CKZiU z Ludowa Polskiego. Także piłkarze z Ludowa Polskiego odebrali brązowe krążki. W kategorii chłopców złote medale wywalczyli gracze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie, a na drugiej pozycji rywalizację zakończyli uczniowie strzelińskiego liceum.
Wśród chłopców złote medale wywalczyli gracze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.