Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno odbyła się pierwsza eliminacja MSP Rally Trophy 2020, Walimska Zimówka. Impreza składała się z dwóch etapów. W piątek odbyło się zapoznanie i wieczorny prolog dookoła Jeziora Bystrzyckiego, zaś w sobotę na rajdowców czekały dwie próby przejeżdżane trzykrotnie.
Mimo małego błędu podczas zmagań, załoga BMW Jarosław Niedźwiecki/Mirosław Jakubowski (JA-RO Rally Team) z odcinka na odcinek odrabiała straty. Zrobili to, nie zważając na pogarszające się warunki (deszcz ze śniegiem). Finalnie „Jaro” i „Mały” wygrali klasę RWD. Na drugim miejscu znalazła się inna strzelińska załoga jadąca BMW - Paweł Wawrzyński/Radosław Podgórski.Roman Romelczyk (z prawej) i Grzegorz Galiczyński byli o włos od wygranej w klasie „3”
Walimską Zimówkę do udanych powinni zaliczyć też Roman Romelczyk i Grzegorz Galiczyński (JA-RO Rally Team), jadący fordem fiestą, którzy po zaciętej walce byli o włos od wygranej w klasie „3”. Finalnie skończyli jednak na drugim miejscu, co i tak jest przyzwoitym wynikiem. Warto dodać, że załoga forda została uhonorowana statuetkami za wsparcie motoorkiestry WOŚP w Walimiu. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że w klasyfikacji generalnej Niedźwiecki/Jakubowski zajęli 6. miejsce, a Romelczyk/Galiczyński uplasowali się na 7.
Dodaj komentarz