Siatkarki ze Strzelina zakończyły sezon zwycięstwem 3:2
Niedawno rozegrano ostatnie mecze sezonu 2019/2020 w trzeciej lidze piłki siatkowej kobiet. Strzelińskie seniorki w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie podejmowały KKS Ren But Złotoryja. Na trybunach pojawiło się wielu sympatyków siatkówki z całego powiatu.
Zawodniczki stworzyły emocjonujące widowisko. Pierwszy set padł łupem rywalek 21:25, ale kolejne partie wygrały Tygrysy 25:18 oraz 25:22. W czwartej odsłonie Ren But wypracował sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddał już do końca i wygrał 25:18. O losach starcia zadecydował piąty set. W nim lepsze okazały się strzelińskie siatkarki, które zwyciężyły 15:11, a w całym meczu 3:2. Ostatecznie Tygrysy zakończyły sezon na czwartej pozycji z 14 punktami. Po mistrzostwo sięgnął Volley Wrocław, który na podium wyprzedził Piko Sport Wrocław oraz UKS 13 z Zielonej Góry.