W sezonie 2019/2020, po pięciu latach przerwy, do rozgrywek trzeciej ligi piłki siatkowej kobiet zgłoszony został zespół Tygrysów Strzelin. Drużyna trenera Zdzisława Macelucha świetnie rozpoczęła sezon od pokonania ekipy z Nowej Soli. Później strzelińskie zawodniczki przegrały dwa pojedynki z rzędu, by wrócić na zwycięską ścieżkę.
Trzon drużyny zbudowany został na siatkarkach ze Strzelina, które przeszły szkolenie przez poszczególne kategorie wiekowe w Tygrysach. Seniorki zakończyły sezon 29 lutego zwycięskim meczem z KKS-em Ren But Złotoryja. Nasz zespół przez dłuższy czas znajdował się na ligowym podium, by ostatecznie wylądować na dobrej, czwartej lokacie. Po mistrzostwo sięgnął Volley Wrocław, który przegrał zaledwie jeden pojedynek. Puchar za drugie miejsce odebrały zawodniczki Piko Sport Wrocław, a brązowe krążki przypadły siatkarkom z Zielonej Góry. Tygrysom zabrakło zaledwie dwóch oczek, żeby znaleźć się na trzeciej lokacie...
Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.


Komentarze   

Fredek Permalink1 0 Fredek
RE: Dobry sezon naszych siatkarek
Dobre numery. 4 i 7, moje ulubione.
2020-03-20 12:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.